fbpx

Двійник Джона Сноу вразив соціальні мережі

Американець Джос Мартін привернув до себе увагу світової преси та пересічних користувачів інтернету завдяки зовнішності, що нагадує Джона Сноу з серіалу Гра престолів, якого грає британський актор Кіт Харінгтон, повідомляє Daily Mail.

Схожість з героєм популярного телепродукту підсилюють довге кучеряве темне волосся і характерна рослинність на обличчі. Свої фото чоловік публікує в соціальних мережах Twitter і Instagram, підписуючи хештегом #jonsnowlookalike (двійник Джона Сноу).

Подібність настільки значна, що дівчина Мартіна, що знаходиться на сьомому місяці вагітності, часто говорить про майбутню дитину як про “Бейбі Сноу”.

Поки чоловік не може похвалитися великою кількістю прихильників, але вже отримує від них регулярні компліменти. Після того, як про чоловіка написав ряд великих англомовних видань, він цілком може розраховувати на розширення своєї аудиторії.

Якщо Мартіну допомагає бути схожим на улюбленого мільйонам глядачам актора його борода. Тож не дивно, що побривший бороду Кіт Харінгтон підірвав мережу.

Читайте також: ДРУГА СЕРІЯ «ІГРИ ПРЕСТОЛІВ»: ДЖОН СНОУ ВСЕ-ТАКИ ЖИВИЙ

snou_dv_3

snou_dv_2

Джерело.

You cannot copy content of this page