fbpx
Дозвілля
Дві різні історії порятунку, але такі однакові, бо не залишать вас байдужими

У Києві ми рятували топаза. І мова наразі не про дорогоцінний камінь, а про величезного, доброго пса, на ім‘я Топаз.

Учора ми отримали виклик: жінка розповіла, що на Жулянському мосту помітила пошкодженого собаку породи алабай. У тварини була пошкоджена задня права лапа. Очі собаки були сповнені жалю.

Інспектори Іванна Бабчук та Руслан Чорний прибули на допомогу. Тварина поводила себе спокійно й охоче йшла на контакт. Поліцейські одразу зателефонували до ветеринарної клініки, аби допомогти собаці.

Під час огляду тварини до інспекторів підійшов схвильований чоловік. Він пред’явив документи та фото з твариною й розповів, що віз свого улюбленця, на ім’я Топаз до кінолога на заняття і так сталось, що тварина вискочила з авто й побігла. А розгублений власник припаркував автомобіль обабіч дороги й кинувся на пошуки пса.

Через пошкодження Топаз не міг йти самостійно, тож патрульні допомогли перемістити тварину до автомобіля власника. Чоловік повіз його до ветклініки для надання необхідної допомоги.

А сьогодні в Одесі інспектори рятували маленького цуцика, який голосно скавулів, бо впав у яму.

Патрульні підійшли ближче й побачили на глибині, близько 4-х метрів, маленьке цуценятко — воно тряслося від холоду та голосно скавчало.

Інспектори Олена Змієвська та Володимир Богуславенко одразу розгорнули “операцію” по рятуванню песика). За допомогою мотузки та палиці охоронці порядку дістали цуценя. Його погодували та зігріли. Наразі життю та здоров’ю чотирилапого малого нічого не загрожує, адже одразу йому знайшли нових господарів. Песика забрали небайдужі громадяни.

Дякую небайдужим громадянам у цих історіях: киянці, яка не пройшла повз пораненої тварини й викликала патрульних та одеситам, які не залишились осторонь й знайшли домівку врятованому цуценяті.

Завжди на варті!

Патрульна поліція України, facebook