fbpx
Події
Два немиті тiла: у мережі показали чітку різницю між Україною і Росією через 20 років

Російський філософ, публіцист, викладач Московського державного університету Максим Горюнов на прикладі двох пар показав суттєву різницю між українцями і росіянами через 20-30 років, пише “Обозреватель”.

На своїй сторінці в Facebook він розповів, що недавно став випадковим свідком розмови студенток, одна з яких хвалилася планами поїхати на електричці з Москви до Владивостока.

Далі між подругами відбувся діалог:

– Саша порахував – два тижні їхати. Домовилися, що не будемо митися поки не приїдемо.

– Навіщо?

– Щоб потім помитися в Тихому океані.

– А він не холодний?

– Холодний, в цьому і суть: два тижні не митися, а потім в холодному океані.

“Поки московські Саша і його німфа будуть відчайдушно боротися за життя в електричці, яка повільно повзе по дикій євразійській пустелі, київські Саша і його німфа полетять на лоукості в Італію: бродити між римськими колонами, католицькими соборами і бароковими палацами, пити вино, купатися в сонці і ласкавому теплому морі”, – яскраво описав він.

Саме в цьому протиставленні – два виснажені немиті тiла проти двох засмаглих в обнімку – і складається, за словами філософа, вся різниця між українцями і росіянами через 20-30 років.

Читайте також: “Безвізу в України не буде? Ха!” Російський журналіст принизив КремльЗМІ

Пост викликав у підписників Горюнова справжнє захоплення. За вісім годин із моменту публікації його лайкнули понад 1300 осіб.

 

 

facebook