fbpx
Події
Дуже просили їсти: у Маріуполі соцслужби намагаються врятувати двох дітей від гopе-матері(відео)

У Маріуполі соціальні служби рятували двох дітей від горе-матері. Днями малюків трьох і чотирьох років помітили перехожі: брудні діти визирали з вікон будинку і просили їсти. Удома з дорослих нікого не було, а в оселі панував суцільний хаос. Дітей забрали в центр опіки, утім гopе-мати прагне повернути малюків, бо, каже, таке сталося вперше, повідомляє 24 канал.

За словами жінки, вона вийшла до магазину на кілька хвилин, поки діти спали. Дорогою ж зайшла в гості до знайомих і втратила лік часу. Коли за годину повернулася додому – маленьких доньку і сина вже забирала поліція.

У поліції запевняють, що дітей виховували в жaхливих умовах. Мовляв, у будинку неймовірний безлад, а за малюками ніхто не доглядав.

“Коли співробітники поліції прибули на місце, вони побачили дітей, вони були гoлі і сильно просили їсти. У житлі – повна антиcaнітарія, розбиті яйця, продукти, що гнили”,– розповів командир батальйону управління патрульної поліції Олександр Борзенко.

Братика із сестричкою забрали до дитячого будинку. Там малюки уже не вперше. Директорка каже, що діти налякані та мовчазливі.

Читайте також: Дітей у київській школі нагодували сирими котлетами(фото)

Наразі дітлахів забрали до лікарні, там їх мають повністю обстежити. Після цього діти знову повернуться в центр опіки. Тим часом, мати обіцяє зробити все, аби забрати дітей додому.