fbpx
Дозвілля
Дуже хочеться поскаржитися. У сім’ї зазвичай проблем ніколи не було, але тут раптом почалося щось незрозуміле. Можливо, я щось собі придумали, тому і хочу почути пораду. Але мене ця ситуація вже дістала, навіть плачу часом ночами від нерозуміння

Дуже хочеться поскаржитися. У сім’ї зазвичай проблем ніколи не було, але тут раптом почалося щось незрозуміле. Можливо, я щось собі придумали, тому і хочу почути пораду. Але мене ця ситуація вже дістала, навіть плачу часом ночами від нерозуміння.

Мені 25 років, чоловікові 28. Є дитина, 2 роки. До недавнього часу все прекрасно було, та й зараз не можу сказати, що ставлення до мене або до сина зіпсувалося. Чоловік піклується про нас, грає з дитиною, говорить ласкаві слова. Ні в чому не відмовляє. В домі допомагає, ремонтом ось зайнялися. Але періодично чоловік занурюється в нетрі інтернету, і ось там-то і підстерігають його негаразди.

Він часто сидить в соцмережах, активний учасник багатьох груп, де висловлює свою думку. І все б нічого, але спілкується він там в основному з дівчатами. І ввесь такий там галантний сильний і розумний.

Чоловік робить компліменти дівчатам, з приводу їх фотографій або музичного смаку. Нещодавно звернула увагу, що дуже багато панянок додалися до нього в друзі. Задала питання безпосередньо, він говорить, що для нього це нічого не означає. Просто спілкування, просто віртуальні листування, про які він тут же забуває. Але мені здається, що він все більше і більше йде в онлайн простір.

Є у нього дві дівчини, з якими він познайомився вже давно і дуже активно спілкується. Я особливо в листування не лізу, та й він не ховається, переписується з комп’ютера. Я іноді підходжу ззаду і встигаю читати деякі повідомлення. Якби вони дійсно були б нейтральними, то, напевно, мене б ні краплі не потурбувала ситуація. Але дівчата шлють моєму чоловікові поцілунки, сердечка і інші дурниці. Одна нещодавно почала обурюватися, що він їй зовсім не пише, мало не ридала там в повідомленнях. На що мій відповів їй:

— Не переживай, ми близькі з тобою, як і раніше.

Що? Близькі? Після цього ми з чоловіком перший раз серйозно не пророзумілись . Він стверджує, що для нього таке спілкування – це просто розвага і не більше того. Але чому він тоді не може спілкуватися нейтрально? Навіщо потрібні ці замашки казанови?

Мене це все дуже засмучує. Та ще й після тієї сцени він став спілкуватися обережніше, розумію, що тепер приховує від мене листування. Переймаюсь, що в підсумку це погано закінчиться. А якщо віртуальне спілкування  переросте в реальне? Чи я щось собі навигадувала вже?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.