fbpx
Події
Душать сльози і неможливо дихати: Анна Нахапетова написала зворушливий лист матері

Дочка відомої російської актриси і кінорежисера Віри Глаголєвої, яка пoмеpла 16 серпня в Німеччині , Анна Нахапетова присвятила матері зворушливе послання.

Послання, ілюстроване старим фото, Анна опублікувала в своєму Instagram.

“Ти була всім для мене! Всі мої 38 років ми були поруч, ми зідзвонювалися по десять разів на день і це було наше життя, ти знала все про нас, хто де і як, ми навіть ніколи не свaрилися по справжньому, ми жили всі тоді ж поруч і це було найбільшим щастям, завжди відчувати поруч з Тобою себе маленькою дівчинкою. Ти завжди була нашою підтримкою і опорою.

Ти занадто рано нас залишила, занадто несправедливо рано. У нас стільки було планів, ти так багато могла ще зробити, так багато … Ти дарувала людям любов і красу, Тебе не можна було не любити, Ти випромінювала світло! Ти завжди говорила, що пoгана бабуся, але Ти була найкращою бабусею і найкращою мамою!

Я можу багато писати і напишу обов’язково, але зараз душать сльози і неможливо дихати. Наше життя розділилася на До і Після … “, – написала Нахапетова.

Читайте також:ЗІРКА КОМЕДІЙНОЇ КАРТИНИ “ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЧОЛОВІКИ” ПОТРАПИВ В CЕРЙOЗНУ AВТОМОБІЛЬНУ AВАРIЮ,- ЗМІ

Ты была всем для меня! Все мои 38 лет мы были рядом, мы созванивались по десять раз на день и это была наша жизнь, ты знала все про нас, кто где и как, мы даже никогда не ссорились по настоящему, мы жили все эти годы рядом и это было самым большим счастьем, всегда ощущать рядом с Тобой себя маленькой девочкой. Ты всегда была нашей поддержкой и опорой. Ты слишком рано нас оставила, слишком несправедливо рано. У нас столько было планов, ты так много могла ещё сделать, так много… Ты дарила людям любовь и красоту, Тебя нельзя было не любить, Ты излучала свет! Ты всегда говорила, что плохая бабушка, но Ты была лучшей бабушкой и самой лучшей мамой! Я могу много писать и напишу обязательно, но сейчас душат слезы и невозможно дышать. Наша жизнь разделилась на До и После……

Допис, поширений Анна Нахапетова (@anahapetova)

Джерело.