fbpx
Дозвілля
“Думки про Київ врятували”: Екс-учасниця Холостяка втратила паспорт в Туреччині (фото)

Дівчина навіть побувала в поліцейській дільниці.

Колишня учасниця романтичного реаліті-шоу Холостяк Лера Ямщикова втратила паспорт в Туреччині.

Про це вона повідомила в своєму Instagram- акаунті.

Дівчина поскаржилася, що виявила пропажу документа прямо перед відправленням додому.

“Ніч. Закрили mayfest і зібрали валізи додому. О 4 ранку я виявила, що паспорти в номері немає. Через 10 хвилин повинен був приїхати трансфер в аеропорт. Ми з дівчатами в пошуках рознесли весь номер на друзки. Зі сльозами на очах прощалася з подругами . Не могла повірити, що це відбувається зі мною. Дівчата поїхали в аеропорт, ледь встигнувши на рейс, а я в 5 ранку сиділа в поліцейській дільниці міста Кемер і складала протокол про втрату паспорта “, – розповіла Лера.

За її словами, цей інцидент стався в неділю, а 8-9 травня були святковими. “Залишилася в Санг ще на 4 дні! Нарешті настало 10 травня. І ось вночі на автобусі виїжджаю в Анкару, щоб потрапити в посольство. 10 годин! Це ж катування! Ненавиджу автобуси! І взагалі довго сидіти на одному місці … думки про Київ рятували. Той факт, що жителі Туреччини не розуміють жодного слова англійською, ускладнив мені переїзд.

Ранок. Поселилась в готель, пред’явивши довідку з поліції і тут мене починали все жаліти. Можна їх зрозуміти, я одна в чужій країні і без документів “, – зазначила екс-холостячка.

Читайте також:РОЗСЕКРЕТИЛИ! СТАЛО ВІДОМО, КОГО У ФІНАЛІ ВИБРАВ «ХОЛОСТЯК 7» (ФОТО)

“Приходжу в консульство, а мені кажуть, що без українського паспорта документи будуть розглядатися протягом чотирьох днів. Не могла повірити своїм вухам. Довго думати не довелося. Дзвоню Яні, беремо їй квиток на літак Київ – Анкара і ближче до ночі ми вже були разом. На наступний день, слава Богу, видають документ, за яким благополучно долітають до Києва.Ця історія багато чому мене навчила. Але я вірю, що все відбувається не просто так. Побували в Анкарі, отримали нову історію в скарбничку. Але найголовніше – я дорожу людьми, які в цій ситуації були поруч і допомагали мені. Дякую вам! Я дуже ціную і роблю висновки “, – додала Лера.

Джерело.