fbpx
Події
“ДTП у Харкові”: з’явилася інформація щодо навчання та отримання посвідчення водія Зайцевою

Імовірна винуватиця cмeртeльнoї ДTП у Харкові Олена Зайцева отримала права у грудні 2015 року. Її навчання проходило в автошколі “Транстур”.

Про це зазначається у рішенні Київського райсуду Харкова, яке було опубліковано у Єдиному судовому реєстрі, передає місцеве видання “Город Х“.

Згідно з вказаною інформацією, Зайцева навчалися керувати машиною в автошколі “Транстур”.

Навчання імовірної винуватиці cмcртcльнoї ДTП на перетині вулиці Сумської та провулку Мечнікова тривало з 2 жовтня по 27 листопада 2015 року, а іспит на права категорії “В” вона дала 2 грудня того ж року.

Крім того, суд своїм рішенням дозволив слідчим отримати тимчасовий доступ до інформації оператора Vodafone щодо телефонних переговорів Зайцевої та її обміну короткими повідомленнями. Також слідчі отримали тимчасовий доступ до інформації щодо переміщення та місць перебування підозрюваної з 1 жовтня по 5 грудня 2015 року.

Іншими рішеннями суд дозволив слідству вивчити аналогічну інформацію з телефону Олени Зайцевої (за період з 8:00 17 жовтня до кінця дня 18 жовтня) та телефону другого учасника ДTП Геннадія Дронова (з ранку до кінця дня 18 жовтня).

Джерело.