fbpx
Події
Дружина відмовляється працювати, грошей взагалі не вистачає. Допоможіть порадою, як знайти правильні аргументи

Ми з дружиною вже на пенсії, діти дорослі, живуть окремо. Дружина моя жінка досить бадьора й активна, могла б ще попрацювати – на пенсію сильно не розгуляєшся. Але вона категорично проти, каже, що «напахалася в своєму житті, прийшов час відпочити».

І якби вдома лежала на дивані, так ні – тижнями пропадає на дачі, ще й мене заставляє. І так уже друге літо! Взимку теж не краще: вона у мене розсаду вирощує, все квартира заставлена ​​- ні пройти, ні проїхати. Мені навіть здається, вона це спеціально робить для видимості, щоб всі від неї відстали.

Кожна поїздка на дачу перетворюється в повинність Особисто я вважаю, що поки є сили, можна і підробити. Адже все, що вона намагається вирощувати, можна купити в магазині, не витрачаючи на це стільки зусиль. А на дачу можна їздити на вихідні, але щоб відпочити, а не копатися в городі.

Діти теж зі мною згодні і вважають, що мама перестала розвиватися. Коли працювала, стежила за собою, а зараз ходить з поламаними нігтями і нефарбованим волоссям. Та й гроші зайві в родині б не завадили – дітям і онукам допомогти, машина вже давно вимагає капремонту, плитку непогано б поміняти у ванній.

Я сам працюю, але зарплати на все не вистачає, а дружина допомогти відмовляється. Не розумію, що з нею сталося.

Бувало, раніше і на двох роботах працювала, щоб копієчку в дім принести. А зараз як відрізало, і слухати нічого не бажає. Навіть прикро стає, адже я теж на пенсії і міг би нічого не робити. Але у мене є відповідальність за сім’ю, а дружині, виходить, все одно? Цікаво, чи можна змусити її вийти на роботу і як знайти правильні аргументи? Буду дуже вдячний, якщо хтось поділиться слушною порадою.

Михайло, 68 років.

Фото ілюстративне.