fbpx
Події
Дружина екс-депутата Вороненкова залишилася без його будинків і квартир

Спадщину убитого поділили між собою перша дружина і діти. Все майно і активи колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова, убитого 23 березня в Києві, дісталися його колишній сім’ї – екс-дружині Юлії Вороненковій і їх дітям, 16-річній Ксенії та 19-річному Миколі. Про це повідомляють російські ЗМІ. Справа в тому, що Вороненков незадовго до смерті переписав майже все майно на першу дружину і дітей від першого шлюбу, боячись конфіскації майна.

Юлії Вороненковій відійшов сімейний особняк в селищі Жайворонки на Рубльовці – два будинки на чотирьох земельних ділянках. Ця власність оцінюється в 600 мільйонів рублів. Також вона залишилася володарем чотирикімнатної квартири площею 226 квадратів в ЖК «Кунцево» на заході Москви. Вона оцінюється в більш ніж 80 мільйонів рублів.

Ще одна квартира – трикімнатна вартістю 40 мільйонів рублів – у колишньої дружини Вороненкова тепер і на сході Москви, в ЖК «Будинок в Сокольниках». Шикарна нерухомість дісталася і 19-річному синові Миколі Вороненкову – він став власником двох квартир в будинку на Тверській вулиці загальною площею 760 квадратних метрів і вартістю більше 500 мільйонів рублів. Микола володіє і квартирою в будинку, де народився Володимир Висоцький. 70 квадратів на Малій Грузинській ріелтори оцінили в 25 мільйонів рублів

Читайте також: На Великдень вдова убитого в Києві Вороненкова одягла вишиванку і заспівала у Володимирському соборі (фото)

Єдине житло, на яке може претендувати Марія Максакова, – чотирикімнатна квартира на вулиці Удальцова. Це 160 квадратних метрів. Але і в цьому випадку Максакова може претендувати тільки на третину квартири, решта оформлено на дочку і сина. У Максакової залишилися тільки будинки і квартири, придбані нею до заміжжя, а також апартаменти у вежі «Москва-Сіті» за 100 млн рублів – подарунок Вороненкова.

Джерело.