fbpx
Події
Дружина терориста Мотороли вляпалася у міжнародний скандал (фото)

«Дружина» бойовика «ДНР» Олена Коленкіна (Павлова) негативно висловилася на адресу жителів Абхазії, за що отримала шквал критики.

Бойовик з позивним «Моторола» відпочивав разом з «дружиною» та дочкою в невизнаній «Республіці Абхазії». По завершенню відпустки Коленкіна написала пост в соцмережі, в якому назвала жителів Абхазії лінивими.

Місцевим жителям слова «дружини Мотороли» не сподобались, і вони почали писати критичні коментарі.

«Ти приїхала до нас в гості, отримала повагу і шану. Тебе зустріли, як царицю, а ти нас обзиваєш? Та хто ти така, щоб судити про людей Абхазії. Ким ти вважаєш себе? За яким правом ти ображаєш мене і мою сім’ю? Ти знаєш, скільки ми працюємо, щоб вижити? Чи ти приїхала сюди на все готове і поливаєш нас брудом, щоб показати, що вище нас? Ти не вище нас. Ти така ж, як ми! Ти звідки приїхала до нас, забула?», — написав Дамей Авідзба.

Читайте також: «МОТОРОЛА» ВИСТРЕЛИВ У ГОЛОВУ І СКАЗАВ: «Я ЕГО УЖЕ ВЫЛЕЧИЛ» – МАТИ ЗАГИБЛОГО «КІБОРГА» (+ВІДЕО)

«Ти не гість, ти гірше свині! Забирайся з нашої землі! Ти забула, звідки ти родом? Ми тобі нагадаємо! Ти живеш з чоловіком, у якого є законна дружина в Росії, ти народжуєш йому дітей і називаєш чоловіком. Він убивця! Він приїхав в чужу країну вбивати і грабувати? Ти в чиєму будинку живеш? Він, напевно, гарний. Не такий, як наші. А ти його сама заробила і зробила, або твій чоловік трудився день і ніч, щоб привести в нього сім’ю? Або ти його сім’я? Ти хто така? Ти сама знаєш хоч, як тебе називають? За свої слова відповіси!», — додав Ашот Атян.

lhe;byf vjnjhjkb

Джерело.

Реклама