fbpx
Події
Дружина бійця АTО впізнала у затриманому сепаратисті рідного брата (відео)

Валентина два роки не спілкувалась з родичем та не знала про його долю. На відео, яке зняли українські військові, серед порaнених бойовиків так званої “ДНР”, жителі невеличкого села на Чернігівщині впізнали свого земляка, пише ТСН.

Юрій Михайленко розповідає на камеру, що потрапив на Донбас із території Росії, через сайт записався в найманці. Йому, мовляв, обіцяли хорошу винагороду — 100 доларів за тиждень.

Мешканка села Валентина впізнала на відео рідного брата, він розповідає, що родом із села Лукново.

Валентина не приховує сліз. Уже два роки від рідного брата не отримувала жодної звістки. Новина про те, що він воював на боці тeрoристів, її приголомшує.

У Михайленка кyльове поранення, його доправили в лікарню Волновахи, так написав під відео його автор. З’ясувати деталі того, як це сталося, поки що не вдалося. Валентина розповідає, що зараз на війні за Україну воює її чоловік. У те, що найрідніші в її житті люди стояли там по різні боки, не може повірити.

Читайте також: Люди збунтувались через вбuвство юної випускниці перекривши міжнародну трасу (фото)

“Він коли раніше приїжджав, ніколи, ну… навпаки, завжди позитив. Щоб так. В мене просто немає слів, я не можу просто в це повірити”, – каже Валентина Барабаш.

facebook