fbpx
Перейти до вмісту

Другий термін Зеленського

Голова Офісу президента Андрій Єрмак хотів би, щоб Володимир Зеленський знову обирався на пост глави держави, сказав він в інтерв’ю телеканалу “1+1”.

Пряма мова Єрмака:

“Країна отримала найкращого президента за 30 років. Я вважаю, що він ще дуже багато зможе зробити для цієї країни. Моя особиста думка, що він повинен піти на другий строк… Я би хотів, щоб Зеленський був президентом України і другий строк”.

Єрмак також вірить, що і сам Зеленський захоче лишитись на цій посаді, але запевняє, що з ним цю тему не обговорював і рішення президента може бути будь-яким: “Це він, це його вибір, це буде його рішення. Я тільки можу говорити про свою думку”. Ніхто на це рішення не має наміру впливати, до цього президент прийде виключно своїм розумом.

Коли Зеленський йшов у президенти, він казав, що більше одного терміна лишатись на посту не збирається.

Президентські вибори в Україні в умовах війни

З 2014 року в Україні президентські вибори відбулися двічі, однак, на жаль, не на всій території України.

Під час виборів у 2014 році голосування не відбувалося у тимчасово окупованому Криму, а також у низці населених пунктів Донеччини та Луганщини, де Росія за підтримки бойовиків почала війну проти України. Зокрема голосування не проводили у Донецьку, Луганську, Слов’янську, Докучаєвську та інших містах. У Луганській області вибори відбулися тільки на 2 округах з 12, а в Донецькій – на 7 з 22.

Під час виборів 2019 року голосування не відбулося на території тимчасово окупованого Криму та в тимчасово окупованих територіях Донецької й Луганської областей.

Позначки:

You cannot copy content of this page