fbpx

Другу добу більше сотні людей не можуть вилетіти в Анталію з аеропорту “Київ”(відео)

Другу добу більше сотні людей із різних куточків України не можуть вилетіти в Анталію з аеропорту “Київ”. Це пасажири того самого літака, який здійснив авapiйне приземлення на летовищі Імені Сікорського, йдеться в сюжеті ТСН.

В умовах негоди борт не впорався з бурею та зливою і викотився за злітно-посадкову смугу. 169 пасажирів із саднами та забиттями в стані шoку, але всі живі.

Відучора пасажири, котрі тим самим бортом мали б вилетіти в Туреччину, лишалися в аеропорту, зараз їх розселили по готелях. Туроператор обіцяє, що в Анталію люди таки полетять найближчим часом, але самі відпочивальники не приховують свого роздратування.

“Нас просто кормлять обідами. Ми взяли відпустки з роботи, хочемо відпочити, але не можемо. Ми ходимо гуляємо цілу добу по Києву. Хто нам це все буде компенсувати? Зараз в аеропорту “Жуляни” дуже багато людей чекає з дітьми”, – обурена одна з туристок.

Читайте також: Ми ж всі в літаку були готові до смepті: момент жорсткого приземлення літака у “Жулянах” зняли на відео

Як повідомлялося напередодні, пасажири борту з Анталії до Києва, котрий здійснив жорстку посадку в київському аеропорту під час грози в четвер, нарікають на авіакомпанію та персонал летовища.

Натомість адміністрація “Жулян” вважає проведену роботу з евакуації людей задовільною та пояснює претензії шoкoвим станом людей.

You cannot copy content of this page