fbpx

Друг Алли Пугачової розкрив невідомі подробиці її весілля з Кіркоровим

Під час реєстрації стався казус

Нещодавно стало відомо, що на 77-му році життя пішов з життя Олег Непомнящий, той самий продюсер, без якого зустріч Алли Пугачової і Філіпа Кіркорова могла б і не відбутися. На честь Непомнящего на російському каналі вийшло шоу “Прямий ефір”, гостем якого став Роман Родін, також близький друг Пугачової і Кіркорова. Він поділився деякими подробицями весілля Алли і Філіпа, про яких ще ніколи ніхто не казав: “Це весілля очікували. Але воно трапилося раптово, тому що в Пітері в цей час йшли концерти. Я був режисером, до речі, цього шоу”. Нагадаємо, Алла Пугачова і Філіп Кіркоров одружилися в березні 1994 року, а незабаром повінчалися в Ізраїлі.

Як стало відомо, зоряна пара після концерту в Санкт-Петербурзі зустрілася з Анатолієм Собчаком, на той момент мером міста. Після зустрічі пара вирішила без зволікання розписатися. Під час реєстрації стався казус: “Ми приїхали, а квітів немає. Я кажу: “Я ж свідок, я ж повинен подарувати квіти Аллі Борисівні”. А мені каже друг: “Та нічого, чого ти!” і бачить, букет лежить, і дає мені його в руки. Я беру цей букет і бачу, якісь люди стоять і дивляться на мене підозріло. Ну, ми пройшли, розписалися. Я подарував Аллі ці квіти, їх забрали. І тут ці дві людини, які на мене дивилися пильно, йдуть в зал, де стоїть цей стіл, знаходять букет, забирають його звідти і несуть його Анатолію Олександровичу Собчаку. Це виявився букет мера. І мер подарував Аллі вдруге той же самий букет!” – Поділився Роман.

Також Родін додав, що Непомнящий брав дуже велику участь і у вінчанні пари: “Він тримав корону над головою Філіпа. Він начебто, з одного боку, така непомітна людина, яка в кадр намагалася не лізти. Але в той же час, без Олега не минала практично жодна подія”.

Джерело.

You cannot copy content of this page