fbpx

Доведеться забути про пляжний туризм. Голова Державного агенства розвитку туризму про те, які зміни очікують українських туристів після закінчення війни

Після закінчення бойових дій на території України на внутрішній туризм очкують кардинальні зміни. Про це заявила голова Державного агенства розвитку туризму

Так Мар’яна Олеськів упевнена, що багато людей захоче відвідати місця, які вже стали символами цієї війни.

– Якщо досі люди подорожували місцями козацької слави – до Холодного Яру, Черкащини, Хортиці, – то скоро до них додадуться місця нашої нинішньої слави. Нам важливо вже зараз створювати подібні туристичні програми, щоб українці мали розуміння того, що відбулося, і розповідали про нашу боротьбу та перемогу своїм дітям та внукам, – сказала вона.

Як запевняє Олеськів, українцям на певний час  доведеться забути про пляжний туризм. Цьому є логічне пояснення – розмінування.

Наразі, за її словами, Державне агентство розвитку туризму працює над новими стандартами надання туристичних і екскурсійних послуг. Ці послуги передбачають наявність по маршруту бомбосховищ та захисту при повітряній тривозі.

Далі пряма мова:

Якщо в Україні і надалі триватимуть загрози ракетних ударів, такі правила мають стати постійними туристичними стандартами. Після війни туризм зміниться в будь-якому випадку. Зміниться підхід до містобудування, необхідно буде враховувати на туристичних об’єктах моменти з укриттями, у музеях мають з’явитись повноцінні плани евакуації цінностей, – зазначила Олеськів.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page