fbpx

Дотримуючись цих простих правил ви легко зможете вирватися з бідності

Для того щоб вирватися з бідності, мало просто «щось робити» або «десь працювати». Це якраз шлях в бідність і далі в убогість! А щоб стати багатим, треба почати виконувати наступні прості правила …

 1. Кожна Ваша проблема повинна вирішуватися в найкоротші терміни, зазвичай тоді потрібна найменша кількість зусиль для вирішення цієї проблеми. Будьте рішучі! Менше роздумуйте і більше робіть!
 2. Менше працювати на когось. Чим більше ти працюєш, тим гірше живеш! Правда, я не вважаю роботою заняття улюбленими справами. Робота – від слова раб!
 3. Якщо Ви хочите мати гроші, принесіть на ринок яку-небудь цінність і люди самі принесуть Вам гроші. А ось кількість грошей залежить від того, наскільки переконливо Ви розпишете вигоди цієї цінності!
 4. Працюйте тільки заради свого інтересу. Забудьте заклики про корпоративну культуру і лояльність фірмі. Фірма завжди наживається на Вас, інакше б Ви там не працювали.
 5. Думайте про те, як заробити мінімум 50000 $ в місяць. Можна більше. Менше не можна
 6. Гроші приходять до Вас через інших людей. Спілкуйтеся!
 7. Бідне оточення практично завжди тягне Вас в бідність. Навіть у дуже багатих людей завжди знайдуться «родичі, друзі та інші прохачі», які, якщо від них професійно не відбиватися, швидко позбавлять Вас грошей. Якщо Ви людина поки бідна, у Вашому оточенні просто не люблять, не поважають і деякі навіть ненавидять багатих. Завжди треба спілкуватися з Переможцями і Оптимістами. Саме так, з великої літери – Переможцями і Оптимістами.
 8. Бідність виникає, якщо ухилятися від відповідальності!
 9. Якщо у Вас мало грошей, треба робити бізнес. Якщо грошей немає зовсім, треба робити бізнес терміново, прямо зараз! Шукайте проблеми і продумуйте способи їх вирішення. Найвдаліші рішення оформляйте у вигляді бізнес-проектів і пропонуйте інвесторам.
 10. Шлях до величезного багатства лежить тільки через пасивний дохід! Дохід, який приходить до Вас незалежно від Ваших зусиль. Створіть джерело пасивного доходу і живіть собі на втіху!
 11. Вивчайте біографії і думки найбагатших людей світу.
 12. Відповідайте собі на питання «Хто я є? У чому моя унікальність? У чому сенс мого життя? Чим би я займався (займалася), якби грошей було незліченна кількість? ». Тільки чесно! Сила, енергія, пристрасть з відповідей на ці запитання, з усвідомлення сенсу свого власного життя – ви просто всемогутні!
 13. Мрії – це головне в вашому Житті! Мріяти і вірити, що мрії збудуться! Людина починає вмирати, коли перестає мріяти.
 14. Допомагайте людям! Не за гроші, від чистого серця! Але! Тільки тим людям, яким Ви самі хочете допомагати. Це не обов’язково родичі або знайомі.
 15. Говоріть компліменти! Просто похваліть на вулиці жінку за красиву зачіску, чоловіка за красиву, спортивну фігуру, та хіба мало ще приводів для похвали. Це завжди піднімає і Вашу самооцінку!
 16. Ведіть щоденний журнал Ваших перемог! Образи і поразки пам’ятаються в 7-12 разів довше перемог і удач. Якщо Ви впали духом – читайте цю статтю!

І остання порада. Ніколи, ніколи, ніколи не здавайтеся! З будь-яким ворогом, а бідність – ворог будь-якої людини, потрібно битися до кінця, без жалості до ворога і до себе!

Читайте також: П’ятнадцять Божих підказок людині

Джерело.

You cannot copy content of this page