fbpx
Події
Дослідники назвали рису, що викриває нaрциcа

Дослідники з Торонтського університету провели низку дослідів, які показали, що самозакоханих людей найпростіше відрізнити по бровах, пише Радіо Макасимум

У першому експерименті пcихoлоги сфотографували 39 студентів і попросили їх пройти “наpциcичне” анкетування особистості.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО, ДЛЯ ЧОГО ГЕРЦОГИНЯ КЕЙТ МІДДЛТОН НОСИТЬ СПЕЦІАЛЬНІ КОЛГОТКИ (ФОТО)

Потім вони показали фотографії 28 респондентам, які визначали нaрциcів по зображеннях. У результаті найпростіше вони ідентифікували самозакоханих людей по верхній половині обличчя.

У другому дослідженні фахівці зосередилися винятково на бровах. Вони зобразили 121 студента, визначили їх показник у тестуванні та за допомогою невеликої фокус-групи з’ясували, що головна особливість наpцисiв – ширина та щільність брів. За цими характеристиками їх вираховували найчастіше.

У третьому експерименті дослідники вирішили довести своє припущення. Вони відредагували фотографії, замінивши брови звичайних людей на характерні для наpцисiв та навпаки. Опитування 260 осіб показало, що люди частіше визначали наpциcами тих, хто мав густі та пишні брови. На думку пcихoлогів, ці знання допоможуть людям краще вгадувати самозакоханих особистостей у реальному житті.

На початку року експерти прийшли до висновку, що західна культура безпосередньо пов’язана з поширенням наpциcизму – сaмозaкоханості та завищеної самооцінки.