fbpx

Досі невідома Тіна Кароль: чoгo очікувати від нового музичного фільму про артистку

Музичний фільм про популярну українську співаку Тіну Кароль “Інтонації Тіни Кароль” презентують уже 8 березня. Стрічка складатиметься з двох частин: інтерв’ю артистки та музичного visual album, який містить відеокліп до кожної пісні з нової пластинки, пише 24 канал.

У новому фільмі Тіна Кароль поділиться досі невідомими подробицями свого особистого життя, розповість, як протистояла труднощам і власним комплексам, порадить, як не втратити себе і знайти сили рухатися далі.

Співачка обрала для фільму одяг від відомих українських дизайнерів: Elena Reva, The Flow, Lake Studio, Elena Burba, Dafna May, Gasanova, Ruslan Baginskiy.

Зйомки стрічки “Інтонації Тіни Кароль” проходили у київській оранжереї, літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини, львівському Оперному театрі. Деякі сцени були відзняті з вертольоту.

Фільм складається з двох частин: інтерв’ю співачки і visual album, в який увійшли відеокліпи на нові пісні з мультиплатинового пластинки “Інтонації”.

Visual album – це відомий музичний формат, в якому артист випускає відеокліп до кожної пісні зі свого альбому. Відео об’єднані єдиною концепцією, щоб розповісти цілісну історію всієї музичної платівки.

Завдяки захоплюючому поєднанню інтерв’ю і відеокліпів з visual album, автори фільму розкривають портрет, як самої особистості співачки, так і філософію її альбому “Інтонації”.

Читайте також: У мене були стосунки із Тіною Кароль: на “Голосі” виступив екс-бойфренд зіркового тренера(відео)

Відзначимо, що новий альбом Тіни Кароль “Інтонації”, реліз якого відбувся в серпні минулого року, став справжньою ceнсацією – його високо оцінили як слухачі, так і музичні критики.

Лише через два місяці після релізу альбом отримав статус мультиплатинового, його прослухали понад два мільйони інтернет-користувачів на стримминг-платформах Apple Music і Google Play.

You cannot copy content of this page