fbpx

Дороговартнісний і високоточний Іскандер знищив надважливу ціль-козу

22 березня ракетами по маленькому селу неподалік Броварів ударили один за одним. «В третій годині ранку і в 3:05 наступна лягла», – кажуть місцеві.

Оцінити силу цих ударів можна фотографії – у вирві глибина три людських зрости, ширина – навіть складно сказати, перебило також газову трубу, дивом не загорілося. І з цього фото не видно, але в цій же вирві лежить коза – домашня тварина стала єдиною, хто загинув під час обстрілу, але постраждав хлопчик.

«Небезпечний об`єкт», який знищили російські військові – теплиці, розсада – 4 тисячі кущів – огірки, помідори, а ще гній, та сіно.

Найближче до місця опинилася худоба. Це маленьке козенятко разом зі своїми рідними незважаючи на обстріли все одно залишаєтьcя поки що жити тут. «Це насправді якась дивовижа, сарай розбомбило, а 25 корівок та телят вижили», – кажуть фермери.

Власник розбомблених теплиць та тварин, що вижили, Юрій з майже знищеної хати нікуди не збирається. Для окупантів всіх, абсолютно всіх, має на тепер лише одне побажання. «Щоб вони здохли», – каже чоловік.
Передає ТСН.

Фото: ТСН.

03/29/2022

You cannot copy content of this page