fbpx
Дозвілля
Дорогі мої, я вас дуже сильно люблю і тому не можу більше жити з таким вантажем на своїй душі, я повинна вам зізнатися. Я прийму і зрозумію будь-яке взагалі рішення, яким би воно не було! Ви не рідні син і батько!

Зовсім недавно в моєму житті сталася неприємна річ! Я був одружений, і одружений дуже довго, і через стільки років стосунків, моя дружина відкрила мені таємницю, якою я хочу поділитися! Але для початку, я розповім трохи про своє життя і як все це почалося.

Мене звуть Микола і мені 45 років. Працюю далекобійником і дуже часто їду в тривалі рейси. Був одружений на прекрасній жінці, прожили ми разом цілих 25 років. І ось через такий термін для мене відкрилася величезна таємниця!

Почалося все це ще 23 роки тому. Тоді моя дружина працювала в дитячому садку. У мене був знайомий будівельник, у якого була своя бригада, яка займалася ремонтом квартир!. Загалом домовився я з ним, знижку він мені зробив. Я йому сказав що буду в рейсі і тому всім керуватиме моя дружина. Він погодився і я зі спокійною душею поїхав на роботу!

По приїзді, ремонт був майже закінчений. Вони дуже потоваришували з моєю дружиною, тому що розмовляли на ти і мило посміхалися один одному. Але я не надав цьому значення, адже я довіряв своїй дружині!

Ремонт був закінчений і буквально через місяць на нас чекала радісна новина, яку ми так довго чекали з дружиною. Вона була при надії. Малюк з’явився раніше часу, але був здоровий.

І ось через 23 роки, коли мій син уже став дорослим, дружина покликала нас за стіл для серйозної розмови! Я чекав всього, але не цього!

— Дорогі мої, я вас дуже сильно люблю і тому не можу більше жити з таким вантажем на своїй душі, я повинна вам зізнатися. Я прийму і зрозумію будь-яке взагалі рішення, яким би воно не було! Ви не рідні син і батько!

Я не міг повірити своїм вухам. У голові була суцільна порожнеча.

Я просто взяв і вийшов з квартири і більше не повернувся, подав на розлучення.

Вона говорила не правду мені цілих 23 роки, а син якого я так любив виявився не моїм рідним. Пізніше вона написала мені листа з вибаченнями, і розповіла хто справжній батько її сина і ним виявився той самий ремонтник, який робив ремонт у нашій квартирі!

Ось так дорогі друзі я втратив сім’ю в одну мить. Живеш спокійно, думаєш все добре, ростиш сина, а потім дізнаєшся що він не твоя дитина, а дружина дивлячись в очі говорила неправду.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.