fbpx
Дозвілля
Допоможіть придумати до імені дитини адекватне скорочення

Ой, дівчатка, ніколи не думала, що потраплю в таку ситуацію, але що є, то є. Нещодавно в нашій родині з’явився малюк, якого дуже чекала вся сім’я.

Так вийшло, що по моїй лінії в роду тільки дівчатка (кілька останніх поколінь).

Тобто моя мама мала доньку, її сестра – теж, бабуся народила дівчаток, прабабуся – теж, і так до якогось там коліна, я не розбиралася. Хлопчиків не було, і не скажу, що ми дуже схвилювалися через це, але весь час думали, чому так? Словом, не знаю, та й суть не в цьому.

Справа в моїй бабусі, яка дуже хотіла сина, але так і не сповнилася її мрія. У підсумку вона залишила заповіт, в якому свою квартиру відписала хлопчикові на ім’я Герман, який народився у будь-кого з дівчаток роду Л. І якимось дивом я – єдина, хто має сина. Через це довелося називати дитину Германом, хоча ні з по батькові (Владиславович), ні з моїм бажанням воно не збігалося. Але остання воля бабусі – закон, та й квартиру втрачати не хочеться. Буде дитині відразу подарунок на майбутнє.

Проблема тепер в іншому, як кликати сина коротко? Називати малюка Герман у мене язик не повертається, а запропоновані чоловіком варіанти – Гера і Герка – не нагадують нічого доброго. Я розгублена, нічого не можу придумати. Не кликати ж його «синочку» до школи. Допоможіть!

Фото ілюстративне.