fbpx
Події
Доньці виповнилося 18 років. Сашко хотів перестати допомагати фінансово і змінити номер телефону

Катя стала зовсім дорослою, 18 років – вступила у економічний виш, жила в гуртожитку, не слухалася батьків і вважала себе самостійною. Її батьки, Саша і Уляна, були розлученні, не спілкувалися.

Ну і грець з нею – подумав Сашко, – Катя виросла, і для чого мені це треба? Продовжувати давати їй гроші… та ще вислуховувати від колишньої. Краще припиню все це і номер зміню.

Ці думки спочатку порадувала його. Адже він повністю звільнився від зобов’язань перед дружиною і донькою. Тепер він можна сказати вільна людина, котра нікому нічого не зобов’язаний.

Але потім закралася тривога. Він згадав своїх батьків, які практично не займалися ним в молодості. Найчастіше критикували, постійно сумнівалися в його силах. Він хотів стати актором, але батьки не підтримали його бажання, тому він пішов вчитися на інженера-схемотехніка. Так і працював на ненависній роботі.

Батько вічно був незадоволений Сашею, повчав його. Мама, хоч і дбала, але постійно переживала і турбувалася за сина, чим не полегшувала його життя зовсім. Саша просто навіть не хотів заходити до них в гості

Тоді він задумався: чи хоче він того для доньки? Ось буде в Уляни новий чоловік, який виявиться черствим, як батько Саші, і що тоді? Та й сама Уляна була не з медом, вимоглива, примхлива. Як вона доньку оберігатиме в дорослому житті?

Сашко вирішив: ні, я не зможу це так залишити. Навіть якщо з колишньою налагодити стосунки не вийде, про Катю я подбаю. Буду висилати їй гроші на життя. І домовлюся, що якщо буде добре вчитися, звітувати переді мною, як йдуть справи в універі, то буду висилати в 2 рази більше. А якщо ще прислухатися до моїх порад буде, то тоді завжди приїду, допоможу чим зможу.

І це рішення по-справжньому принесло полегшення інженеру. Він не покине доньку. Нехай вчиться, отримує професію, і будує свою кар’єру. А я допоможу, чим зможу.

—-

Колись Сашко був одним з моїх клієнтів. Обговорюючи ситуацію з донькою, Сашко гордо розповідав, що стримав слово і завжди забезпечував доньку грошима, розмовляв з нею, читав її листи “звіти” про навчання і самостійне життя. Донька спочатку опиралася вимогам батька, але коли зрозуміла, що за нескладні дії буде і захист і гроші, погодилася.

А Сашко в результаті змінив роботу і став отримувати в 3 рази більше в іншій фірмі, Де його навички оцінили по заслузі. Чому? Тому що у нього був мотив рости – піклуватися про сім’ю, про доньку.

Ну і звісно собі дружину приглядати. Не сидіти ж все життя одинаком.

Фото ілюстративне