fbpx
Дозвілля
Донька з нареченим майже не бачиться наразі, він кошти на ремонт у своїй квартирі заробляє. Туди планує привести мою доньку після весілля. Була я в них там, вийшла плачучи. Донька мене не чує і не слухає, тому вирішила діяти рішуче і поставила свою дитину перед фактом

Моя донечка Анна вже рік зустрічається з Данилом. Він хлопець хороший і я не проти, щоб вони гуляли, але ніколи не думала, що все зайде так далеко. Все ж моя донька розумна дівчина й повинна розуміти, що у Данила немає можливості бути хорошим чоловіком.

Варто почати з того, що батько залишив їх з матір’ю ще, коли йому не було 5 років. Його мама на пенсії і він утримує її фактично. Сам він працює на звичайній роботі й всі свої гроші витрачає на допомогу мамі та дрібні подарунки для моєї доньки.

На днях моя донька показала мені каблучку й повідомила, що відповіла: «Так!». Тепер вони з Данилом майже не зустрічаються, адже він працює на двох роботах, аби зробити вдома ремонт і привести туди мою доньку. Більше того, пообіцяв їй зробити невеличке весілля, але з його зарплатнею, це навряд, тут аби хоч косметичний ремонт зробив.

Після цієї новини я навіть спати не можу. Все думаю про те, яка доля очікує на мою дівчинку, якщо вона вийде за нього заміж

Ні я не вважаю свою дитину супер-квіточкою, але й такої долі теж їй не бажаю. Вона працює і заробляє гарно, але ж у тому домі нічого немає. Вірніше є, але все старе і геть не придатне до використання, тобто якщо вони там житимуть, то починатимуть все скуповувати, від виделок до постільного. У Данила ніколи не буде думки лиш про родину, він уже зараз говорить постійно, що маму не залишить і будь-що допомагатиме їй.

От хіба це буде сім’я? Років десять стягуватись на більш менш нормальні умови життя і не у власному домі, а в квартиру свекрухи. Плюс, його мама, яка вже зараз є частиною їхньої молодої родини, хоч ще і не створеної.

Сказала, що від завтра вона переїжджає до свого Данила і ми з татом припиняємо її фінансування.

Образилась звісно, навіть плаче, але можливо хоч так зрозуміє куди вона потрапить після того, як зніме білу сукню, на яку ще й грошей у них немає. Хоче чоловіка і дорослого життя – хай отримує.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.