fbpx
Дозвілля
Доля дала йому другий шанс!

Деяким людям потрібно забороняти утримувати тварин на законодавчому рівні. Якщо наш світ коли-небудь зміниться, і бажаючим взяти додому «пухнастиків» доведеться здавати тест на придатність, ось такі «господарі» повинні провалитися з тріском.

Працівники зоозахисної організації штату Техас, США, знайшли цього пса на вулиці. У нього була відсутня частина носа, а рот був буквально розірваний. Гострі ікла стирчали назовні, як ніби пес постійно скалився. Він виглядав так лякаюче, що перехожі в жаху кидалися геть.

Але насправді пес і не думав ні на кого нападати. Він бродив по вулицях, загубдений і беззахисний. Адже ще недавно він був домашнім, переніс травму, а тепер опинився зовсім один.

Завдяки чіпу, вживленним під шкіру собаки, працівники організації знайшли господарів Бьярні – так звали пса. Господарі, коли їм зателефонували з притулку, зовсім не зраділи. Вони сказали, що пес загубився, але вони не дуже-то його і шукали. Більш того, вони сказали, що знають, як він виглядає тепер і тому не збираються його забирати. Виявилося, що Б’ярні постраждав у бійці з іншим собакою.

Зоозахисники були дуже злі на колишніх господарів. Адже тепер Бьярні потрібно було відправити до притулку для тварин, де його присплять, якщо не знайдеться бажаючий забрати його собі. А хто захоче таку собаку?
Але Бьярні пощастило, для нього знайшлося місце в благодійному притулку «St. Francis ‘Angels. “, Де тварин не вбивають.

Через травму нещасний пес насилу дихав і не міг нормально їсти. Але характер у нього був настільки чарівний і доброзичливий, що люди просто закохалися. Б’ярні просто обожнює спілкуватися і обніматися. Він страшенно переживав, що не може навіть толком облизати своїх нових друзів.

Працівники організації організували збір коштів на операцію для Б’ярні і сподівалися знайти для нього новий будинок.

Операція, яка включала в себе пересадку шкіри і відновлення носа, пройшла успішно.Коли Бьярні прокинувся, він знову міг дихати, відчувати запахи, їсти і пити. Він був такий схвильований і не бажав заспокоюватися, так що ветеринари довго не знімали захисний «комір», боячись, що пес поранить себе. І ось цей чарівний хлопець знову може посміхатися.sobaka

Чудове перетворення «монстра» так захопило людей, що в охочих забрати Бьярні додому не бракувало. Тепер у нього новий будинок.

Читайте також: Відчайдушний пес врятував життя господаря

Джерело.