fbpx
Події
Докотилися: в Запоріжжі шахраї вкрали гроші на лікування серйозно хворого малюка

З банківської карти матері Діми Візника пропали 25 тисяч гривень.

У Запоріжжі невідомі шахраї вкрали з банківської карти гроші, які збирали городяни на допомогу хворій дитині. Про це повідомляє керівник проектів в Благодійний фонд «Щаслива Дитина» Роман Кириченко.

За словами членів фонду, мова йде про маленького Діму Візника, якому нещодавно на площі Маяковського присвячувався знаменитий спектакль «Оскар і Рожева дама». Так, організатори заходу хотіли зібрати гроші на дорогу операцію для малюка.

– Вкрали гроші з карток мами Дімки Візника. Тисяч 25 сумарно. Зробили дубль-сімку. Слухайте, ну багато чого можу зрозуміти і пробачити, але красти гроші у дітей на межі смерті? Це перебір, – пише Роман Кириченко.

Читайте також:“Я ПРОЛЕЖАВ ПОРАНЕНИЙ 5 ДНІВ НА ПАЛЮЧОМУ СОНЦІ СЕРЕД ТРУПІВ СВОЇХ ТОВАРИШІВ. ЩОБ НЕ ПОМЕРТИ З ГОЛОДУ, ЇВ МУХ І ЧЕРВ’ЯКІВ”, – ВОЛОДИМИР ДОНОС ПРО ІЛОВАЙСЬКИЙ КОТЕЛ

Нагадаємо, що у Діми медики діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Зараз він проходить дороге лікування і хіміотерапію. Але на всі необхідні препарати у сім’ї не вистачає коштів. У хлопчика є лише мати Ірина, яка два роки тому переїхала в Запоріжжя із зони АТО.

Джерело.

facebook