fbpx
Дозвілля
Дочка зірки “Кварталу 95” виграла конкурс з піснею Джамали (фото)

Старша дочка зірки “Кварталу 95” Євгена Кошового Варвара виграла Гран-Прі Міжнародного фестивалю-конкурсу талантів “Україна єднає світ”, виконавши переможну пісню Джамали “1944”.

Восени 2016 року 8-річна Варвара брала участь в проекті “Голос. Діти”. За результатами сліпих прослуховувань вона потрапила в команду зіркового тренера Потапа, але на наступних пісенних етапах Варвара поступилася місцем іншим учасницям. Це не могло не засмутити як Варвару, так і Євгенія, який в прямому ефірі програми навіть не зміг стримати батьківських сліз.

Однак Варвара не стала зупинятися на досягнутому, і в результаті подальшої роботи над собою їй вдалося отримати приз у фестивалі-конкурсі “Україна єднає світ” в категорії “Естрадний спів”, вік 7-9 років. Вибір настільки нелегкій у виконанні пісні зробила сама Варвара – саме вона наполягла на композиції “1 944”.

Актор “Кварталу 95” поділився своїми переживаннями та емоціями на сторінці в Facebook: “Вчора моя старша дочка знову занурила нас з Ксенією  в прекрасний світ батьківських переживань, беручи участь в Міжнародному Фестивалі-Конкурсі” Україна Єднає Світ “!!! Згадалися почуття, які взяли в полон нас на Голос.Діти !!!!!! Потіють руки, не тямить голова і багато інших переживальних симптомів)))))) Але це коштувало того. Наша дівчинка взяла Гран-Прі в категорії “естрадний Спів” вік 7 -9 років !!! Дякую Ларисі Леонідівні)))))), організаторам і всім причетним до цієї події !!!! Діти отримали масу задоволення, а батьки в захваті від своїх дітей. PS На виборі пісні наполягла Варвара))) ” .

Якраз в день проведення конкурсу проходили зйомки другого сезону проекту “Кварталу 95” “Розсміши коміка. Діти”, де Євген разом з Володимиром Зеленським оцінюють гумористичні таланти діток. Маленькі учасники, віком від 4 років, надавали снаги своїми виступами не тільки бувалих коміків, а й ведучу шоу – Настю Каменських і аудиторію в студії. Відразу після зйомок Євген відправився до Українського дому, щоб встигнути побачити виступ ще однієї дитини – своєї дочки Варвари.

Читайте також:ВАГІТНА ОЛЯ ФРЕЙМУТ ВРАЗИЛА КРАСОЮ У БЛИСКУЧІЙ СУКНІ (ФОТО)

Джерело.