fbpx
Дозвілля
“Добрий ранок, Україно”: італієць вразив суддів “Х-фактора” ідеальним співом українською(від

Італієць Самуеле Гріллі виступив на кастингу шоу “Х-фактор” з піснею українською мовою “Добрий ранок, Україно”. Від суддів отримав чотири “так”.

Хлопець 2 роки живе в Одесі. Про те, як вивчив мову та потрапив на кастинг шоу, виконавець розповів Gazeta.ua

Російську мову Самуеле Гріллі вивчив у Єгипті, де працював аніматором. Хотів мати можливість спілкуватися з туристами. Також почав вивчати українську. Мову розуміє на 40-50%.

“Російську вчив самостійно. Маю проблеми з граматикою і правописом. Українську розумію, але розмовляю погано. Проблема в тому, що не маю практики. В Одесі всі говорять російською. Коли був на західній Україні, намагався говорити лише українською. Взагалі люблю вчити мови. Знаю трішки грузинську, ще зі школи французьку, англійською розмовляю, як рідною. Розумію деякі японські слова – дуже люблю аніме і дивлюся їх мовою оригіналу із субтитрами”.

Читайте також: “Це хіт”: авторська пісня на шоу “Х-Фактор” захопила суддів та слухачів(відео)

Музикою самостійно займається з дитинства.

“Не можу уявити своє життя без музики. Сам навчився співати, трішки грати на гітарі і піаніно. Грав на саксофоні і барабані. Мріяв вступати в консерваторію, але мама була проти. Переживала, що у музичній сфері буде важко знайти роботу після навчання. Тому 5 років вчився на професійного шеф-кухаря. Певний час працював за спеціальністю, пробував різні роботи – кондитер, кухар. Але відчував себе не на своєму місці”.

В Україні хлопець мріє побудувати кар’єру музичного виконавця.

“Зараз шукаю роботу, пов’язану з музикою. На “Х-фактор” пішов, щоб мене побачили. Так простіше знайти однодумців. Раніше співав у одеській групі Dark day, але закінчився максимальний термін перебування в Україні. Потрібно було виїхати в Італію. Тепер знову хочу знайти групу, де співатиму, чи продюсера”, – каже Самуеле.