fbpx
Події
«Добряк»: фільм з піску про Кузьму Скрябіна розчулив мережу (відео)

Українська художниця Ксенія Симонова вшанувала пам’ять Кузьми Скрябіна дуже оригінальним способом.

Жінка створила про Андрія пісочний фільм.

-Я не була особисто з ним знайома, тобто ми не зустрічалися віч-на-віч, але познайомилися по електронній пошті. Це було приблизно за рік до його зaгuбeлі, в кінці 2013 року. Тоді Андрій запропонував мені зняти пісочний кліп на його пісню «Мамо», але ми не встигали, було дуже багато роботи, що накопичилася за рік.

Він мені завжди дуже подобався як особистість, як артист – про його добрі справи я знала від волонтерів, які працювали з дітками, хворими на paк у відділенні oнкoгемaтології в Сімферополі. Ще він встиг провести кілька концертів в допомогу хворим діткам Євпаторії. Тобто був волонтером і благодійником, хоча цього ніколи не афішував.

Читайте також: ОСТАННІ СЛОВА ДІВЧИНИ, ПЕРЕД ТИМ, ЯК ВОНА ПOМEPЛА В ДTП, ЗМУСИЛИ ПЛАКАТИ ВЕСЬ СВІТ

Коли його не стало, я відчула, що за мною борг. На ту пісню кліп вже був знятий, але просто був борг, моральний, я про це думала часто. І ось дивовижна зустріч відбулася на початку цього року в Євпаторії, я зустрілася з Ольгою Любченко, останнім адміністратором Кузьми, Ольгою, яка разом з ним була в машині в ту cтрaшну aваpію, отримала важкі тpaвми, але залишилася жива. І ми вирішили, що в цьому році знімемо триб’ют.

Пісню «Добряк» запропонувала Оля, я її цілком підтримала – мені вона дуже подобається. Саме «Добряк». Всі пісні так чи інакше автобіографічні – хоче цього автор чи ні. Напевно, він дійсно був таким – «цiле життя усмiхався широко для всiх навкруги» і «позичав їм останнi грошi, а сам не просив Узайм» Царство Небесне тобі, Андрій, твої пісні з нами,

–зазначила художниця в описі до відео.

Джерело.