Авто
До закону про акцизи на вживані автомобілі внесуть зміни

Петро Порошенко підписав закон, яким знижуються ставки акцизу при ввезенні вживаних автомобілів, і анонсував зміни до нього.

Президент України Петро Порошенко у понеділок, 4 липня, підписав закон про стимулювання ринку вживаних автомобілів. Законом до 1 січня 2019 року значно знижено акцизний збір при ввезенні таких автомобілів фізичними або юридичними особами.

Порошенко підписав закон у присутності його співавторів – депутатів із різних фракцій – і одразу ж домовився, що в підписаний ним закон внесуть зміни, які “захистять як споживачів, так і державу”.

Читайте також: Дешеві авто вже з 1 серпня. Порошенко підписав закон про акцизи на б/в автомобілі

“Президент і депутати домовилися про те, що зміни до закону, які в невідкладному порядку внесе глава держави, будуть підтримані всіма фракціями і проголосовані у Верховній Раді в найближчий четвер. Зміни торкнуться чіткої регламентації дії закону, а саме – одна машина до кінця дії закону, введення заборони перепродажу і умова, що власник авто має завезти його в Україну особисто”, – йдеться в повідомленні на сайті президента.

Згідно з ухваленим Верховною Радою 31 травня законопроектом, ставки акцизного збору на імпортні вживані автомобілі знижуються від семи до 28 разів, що фактично урівнює їх із ставками на нові авто.

Джерело.

 

Реклама

Related Post