fbpx
Авто
До закону про акцизи на вживані автомобілі внесуть зміни

Петро Порошенко підписав закон, яким знижуються ставки акцизу при ввезенні вживаних автомобілів, і анонсував зміни до нього.

Президент України Петро Порошенко у понеділок, 4 липня, підписав закон про стимулювання ринку вживаних автомобілів. Законом до 1 січня 2019 року значно знижено акцизний збір при ввезенні таких автомобілів фізичними або юридичними особами.

Порошенко підписав закон у присутності його співавторів – депутатів із різних фракцій – і одразу ж домовився, що в підписаний ним закон внесуть зміни, які “захистять як споживачів, так і державу”.

Читайте також: Дешеві авто вже з 1 серпня. Порошенко підписав закон про акцизи на б/в автомобілі

“Президент і депутати домовилися про те, що зміни до закону, які в невідкладному порядку внесе глава держави, будуть підтримані всіма фракціями і проголосовані у Верховній Раді в найближчий четвер. Зміни торкнуться чіткої регламентації дії закону, а саме – одна машина до кінця дії закону, введення заборони перепродажу і умова, що власник авто має завезти його в Україну особисто”, – йдеться в повідомленні на сайті президента.

Згідно з ухваленим Верховною Радою 31 травня законопроектом, ставки акцизного збору на імпортні вживані автомобілі знижуються від семи до 28 разів, що фактично урівнює їх із ставками на нові авто.

Джерело.