fbpx
Події
До Ясинуватої прибув підрозділ снайперів-ГРУ

Українською стороною надана інформація представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

Основні зусилля противник зосереджував на підтриманні боєготовності військ, посиленні передових підрозділів, поповненні запасів матеріально-технічних засобів, удосконаленні інженерного обладнання позицій. Зокрема, до Ясинуватої прибув підрозділ снайперів. Про таке йдеться у повідомленні прес-служби ГУР.

За інформацією розвідки, позиції посилюють на таких напрямках: “Новоайдарський. З Луганського до району відповідальності 12 стрілецького батальйону (Красний Яр) 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ переміщено мотострілецький взвод. 20 вересня цього року запланована ротація особового складу на передових позиціях 2 омсбр у районах Берегового, Миколаївки, Веселенького; Сєверодонецький. До передових позицій 4 окремої мотострілецької бригади (Алчевськ) 2 АК у район Сокільників переміщено два мотострілецькі взводи; до Ясинуватої прибув підрозділ снайперів”.

Зафіксовано також чергові факти прибуття російських військовослужбовців з території РФ. Так, до Новоазовська прибули два вантажні автомобілі та автобус з особовим складом.

У ГУР наголосили, що українська сторона надала інформацію представникам СММ ОБСЄ про наявність танків та артилерійських систем калібром понад 100-мм у районах Новоселівки, Луганська, Карло-Марксового та Мирного.

Читайте також: Журналісти показали кадри з тілом вбитого Жиліна (відео)

Джерело.