fbpx
Дозвілля
До України прийшов обіцяний сніг, очікуються хуртовини (фото, відео)

До України вже прийшли снігопади, про які раніше попереджали синоптики та прогнозували до 25 сантиметрів снігу. Товстий шар снігу вже випав у Карпатах. Також засипало Львів. У столиці сніг почався увечері в суботу, 12 листопада.

13 листопада активний циклон зумовить складні погодні умови: у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях очікуються сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, утворення снігового покриву висотою 15-25 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

Також у Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях дощ з переходом у мокрий сніг, місцями сильні опади, подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця; у південних, східних та Дніпропетровській областях сильні дощі.

По Києву 13 листопада також очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, пориви північно-східного вітру 15-20 м/с, снігові замети, утворення снігового покриву висотою до 20 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

Кияни вже діляться у соцмережах фото і відео першого снігу.

Читайте також: Археологи знайшли дівчинку, що пролежала в льодах 500 років (відео)

А вот и #снег . Ждем с утра в #киев белого полотна и хорошего настроения

Світлину опубліковано користувачем Максим Якушко (@max.yakushko)

#киев #ночь #первыйснег #свет

Світлину опубліковано користувачем Евгений Мори (@evgeniymori)

#спервымснегом #киев

Відео, опубліковане користувачем Natali Rodnaya (@nataliyarodnaya3)

Джерло.