fbpx
Дозвілля
До свого чоловіка завжди ставилася з довірою і повагою, не перевіряла ніколи його телефон, не шукала на його одежі чуже волосся, але один випадок змусив мене це зробити. І найважливішим є те, що я зрозуміла: той, хто шукає, обов’язково знайде

До свого чоловіка завжди ставилася з довірою і повагою, не перевіряла ніколи його телефон, не шукала на його одежі чуже волосся, але один випадок змусив мене це зробити. І найважливішим є те, що я зрозуміла: той, хто шукає, обов’язково знайде!

Вчора пішла в банк, щоб оплатити рахунки за комунальні послуги. Тривалий час чекала своєї черги і сіла поруч з двома молодими жіночками. Вони доволі голосно спілкувалися між собою, обговорювали власне сімейне життя. Я сиділа зовсім поряд і чула їхню розмову. Одна з них дізналася про зраду чоловіка, і про все з деталями розповідала своїй подрузі.

Про зраду свого коханого ця жіночка дізналася, коли той прийшов занадто пізно з роботи і одразу побіг в душ. Це в жінки викликало підозру, адже чоловік її ніколи не відрізнявся особливою любов’ю до водних процедур. а це прямо з порогу і туди.

Вона вирішила перевірити свої здогади. Доки він плескався під струменями теплої води, жінка узяла телефон необачно залишений чоловіком і почала ревізувати повідомлення і перевіряти дзвінки. І знайшла, ясна річ, там те, що шукала. Чоловік навіть не став виправдовуватись. Одразу сказав, що давно закоханий в іншу жінку. А до неї вже звик і йому її просто шкода якось, чи що.

У цей момент підійшла моя черга і я продовження вже не чула. Коли я вийшла з банку і в моїй голові також закрутилося багато не зовсім хороших думок про чоловіка. Я думала про те, що ніколи не приглядалася до нього так прискіпливо, не перевіряла телефон, його дзвінки тощо. Можливо, даремно. Адже так багато наслухалася про зраду.

Отож, вирішила перевірити свого чоловіка. Була налаштована рішуче і була впевнена, що це потрібно зробити при першій можливості.

Мій чоловік повернувся після роботи пізно. Був втомлений. Одяг був чистий, без всіляких слідів помади чи волосся. Коли він пішов у ванну, я тихенько вийняла з його портфеля телефон і почала швиденько переглядати всі повідомлення і дзвінки. У цей час я у мене навіть руки тремтіли. Мені було соромно, я ж ніколи так не робила, а ще мені не давала спокою думка, що я таки щось знайду. Але припинити я вже не могла, тому шукала і далі.

У мене запаморочилося в голові чи то від напруження, чи, може, від того, що я побачила повідомлення від якоїсь дами що була записана під іменем Чарівна. Перевіряла його дзвінки з цією жіночкою і була вражена – вони були щодня по кілька разів. Я поставила телефон на місце. У мене крутилася голова.

Саме в цей час чоловік вийшов з ванної і здивовано глянув на мене.

– Що з тобою, Машо? – вигукнув здивовано.

Я відчула, як мої коліна підкошуються. Чоловік підхопив мене на руки.

Коли прийшла до тями, запитала вже крізь сльози, хто ця дама в його телефоні під іменем Чарівна. Чоловік розсміявся і почав набирати цей номер.

Раптом обізвався мій телефон. Я настільки була зворушена, що розплакалася. Чарівна – це ж я. Так він називав у перші дні знайомства. І для нього я досі під цим іменем. Чому я одразу не згадала, що це я. Адже я щодня по кілька разів розмовляла з чоловіком.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.