fbpx
Події
До Роми почали доходити чутки, що у Олени роман з іншим чоловіком, який орендує сусіднє приміщення і збирає комп’ютери. Рома вирішив «випадково» забігти на роботу до дружини, не повідомивши їй про свій візит

Коли Олена повідомила Ромі, що при надії, то Рома мало не гепнувся. І не в переносному значенні, а в прямому — підкосилися ноги, в очах потемніло, добре, що поруч крісло стояло. Річ у тім, що перша дружина Роми майже переконала його, що він батьком  ніколи не стане — в першому шлюбі у нього чотири роки не було дітей, через це і розлучилися. Олену Рома зустрів у компанії спільних знайомих — прийшла мила блондинка, як раз така, в яку закохуються з першого погляду всі чоловіки, і Рома не був винятком.

Олена теж звернула увагу на кремезного чоловіка: виглядає він грізно, хоч насправді добродушний, жінкам теж подобається такий контраст. До того ж у Роми вже була своя двокімнатна квартира — це теж плюс. Роман у Романа з Оленою розгортався стрімко. Закохані поїхали на цілих два тижні на маленьку турбазу — дике місце, схоже на хутір біля річки, де вони орендували будиночок на двох, ловили рибу і насолоджувалися компанією одне одного.

Після турбази була подана заява в РАЦС, але ще до весілля Олена простягнула Ромі тест з двома смужками, тому пішла у нього така реакція. Сумнівів не було, що дитина саме Роми і міф про неможливість батьківства відразу розвіявся.

— А чому ти так радієш, адже у нас ще навіть весілля не було, — обурилася Олена. — Все ж ми одне одного мало знаємо, всього кілька місяців, може краще не треба?

— Ні в якому разі! — впевнено мовив Рома. — Тільки не це! Оленко, ти не уявляєш, як я в першому шлюбі мріяв про дитину, але дива не сталося, мабуть, на краще, все одно ми б з колишньою дружиною розійшлися, занадто часто не могли порозумітися. А тут — дитина, це ж супер!

Олена була незадоволена, що все вийшло так швидко, але з’явився Павлик, син — як чоловік і мріяв. Ще до появи дитини Рома зробив дитячу кімнату для малого, вона була незвичайною і затишною у фантастичному стилі. Але Олена, повернувшись додому, залишилася незадоволеною його вчинком.

— Ну що за безглузда сучасна мода робити кімнату тільки для дитини? Син все одно ще маленький, нічого не розуміє, а коли виросте, то стане самолюбом, бо все тут його! Можна було залишити кімнату такою, як була, тільки ліжечко поставити і все! Тут все аж занадто солодкаво, і по дитячому!

— Оленочко, бо це ж і є — дитяча! — здивувався Рома такій реакції дружини.

Рома щиро любив свою сім’ю і після роботи з неприхованим задоволенням йшов додому. А ось у Олени почали з’являтися претензії до чоловіка: це він, бовдур такий, наполіг, щоб Павлик так рано на світ з’явився.

Це через нього вона так і не самореалізувалася в житті, не знайшла себе, не визначилася з професією.

— Оленко, тобі було 23 роки на момент нашого знайомства, хто тобі заважав це зробити до зустрічі зі мною? — бурчав Рома.

— Значить, то ще не той час був! — розсердилася Лена. — Я хочу вийти з відпустки хоч ким-небудь, а не підлоги мити в шкільних коридорах.

— Ти не забувай про те, що зараз 21 століття на дворі, час інтернету. Сиди вдома і вибирай, що тобі подобається, вчись!

— Мені завжди шити подобалося, щось екстравагантне, але для того потрібна хороша машинка, тканини і багато місця, а ти з другої кімнати зробив дитячу!

Була куплена крута машинка і все, що потрібно для шиття, а дитяча кімната злегка переобладнана: поставили ширму впоперек, залишили для Павлика тільки куточок, а для мами придбали стіл і високий стелаж.

Незважаючи на свою зайнятість, Олена непогано справлялася з материнськими і господарськими обов’язками, і все ж більшу частину свого часу вона присвячувала роботі. Складалося враження, що подружжя оголосило одне одному бойкот — молоді люди практично не спілкувалися між собою.

Олена дійсно створювала шедеври і у неї з’явилися замовники, заходили на примірку до квартири. Олену злило те, що мало місця, але ж це не проблема: Рома погодився орендувати їй приміщення для створення приватного ательє, коли Павлик піде в садок.

— Та скільки ще йому рости потрібно! — мало не розплакалася Олена. — Коли ж я перестану від нього залежати, навіщо ти змусив мене піти на цей крок?

У три роки Павлик пішов у садок, Рома орендував дружині приміщення, але вона навіть забувала забрати дитину з дитячого саду — настільки занурювалася з головою в роботу. Рома все робив сам — забирав малого, приходив додому і чекав із вже приготованою вечерею дружину, яка приходила іноді після 10 вечора. До Роми почали доходити чутки, що у Олени роман з іншим чоловіком, який орендує сусіднє приміщення і збирає комп’ютери. Рома вирішив «випадково» забігти на роботу до дружини, не повідомивши їй про свій візит. А в кабінеті дружини сидів цей Діма, про якого йому говорили, але все було порядно — Діма з Оленою просто пили каву. Але ревнощі то така справа.

— Ти чого тут сидиш? — запитав Рома у Дмитра. — Здається, у кожного з вас своя робота у різних кабінетах, відволікатися не варто! Чи не через тебе моя дружина приходить з роботи після 10 вечора?

Рома розправив плечі і в притул підійшов до кволого Дмитра. Той розгубився — сили були явно нерівні. Ситуацію врятувала Олена — вона відтягла Рому за рукав, попрощалася з Дімою, закрила кабінет і поїхала зі своїм чоловіком додому.

— Олено, це що таке? — запитав Рома. — Ти мені що — роги наставляєш? Так все може й до розлучення дійти?

— А я й не проти! — байдуже відповіла дружина.

— Але врахуй, я Павлика тобі не віддам! — обурився Рома. — Ти все одно ним не цікавишся, тільки я все для сім’ї роблю.

— І тут я не проти! — Олена була абсолютно спокійною. — Я тобі його віддаю, ось прямо зараз, але є одна умова: ти залишаєш мені квартиру. Всю! Якщо ти не погодишся, то Павлика я запросто взаберу і зроблю так, що ти його ніколи не побачиш!

Оце так поворот! Рома мовчки витягнув паспорт Олени з шухляди, вручив їй документ у руки, і виставив за двері з побажанням успіху і пропозицією зустрітися в суді. Рома найняв свого друга – адвоката і той зробив все, щоб Павлика залишили батькові, а Олена так заговорилася у суді, що почала сама собі суперечити. Олена стримала обіцянку — вона поїхала, але без дитини, і Дмитро кудись зник слідом за нею.

Олена більше не дзвонила, не раніше ніж через два роки Рома побачив її нову відкриту сторінку в соцмережі з рекламою ексклюзивного одягу. Тільки Павликові він нічого сказав — скоро у нього буде нова мама, весілля вже на носі.

Фото ілюстративне.