fbpx

До путніського берега прибився сербський режисер Емір Кустуриця. Він порівняв ставлення у світі до росіян із гоніннями євреїв

Напередодні війни, 22 лютого стало відомо, що сербський кінорежисер Емір Кустуриця стане головним режисером Центрального академічного театру російської армії. Ця перспектива так втішила режисера, що він вирішив висловити свою прихильність до рф в інтерв’ю виданню Sputnik Сербія, що належить інформаційному агентству “Росія сьогодні”.

Режисер розкритикував гоніння на російське мистецтво та культуру. Він назвав це марною справою:

“Культуру знищити неможливо. Це просто марна робота”, – вважає Кустуриця.

Висловився Кустуріца і про війну, на його думку в усьому винен Порошенко: “А зараз іде війна, яка має передісторію. Та війна почалася не зараз, вона йде з 2016 року, коли тодішній президент України сказав: “Наші діти підуть у садок, а їхні – ні” – маючи на увазі Донбас – “Наші діти закінчать інститути, а їхні – ні. Ми отримуватимемо пенсії, вони не будуть”. Тоді, 2016 року, він обіцяв ту війну, яка відбувається сьогодні”, — вважає Кустуриця.

Це ще одна російська побрехенька з 2014 року, коли російський “Перший канал” у вечірньому випуску новин за 14 листопада повідомив, що президент України Петро Порошенко нібито на офіційних зустрічах говорить про мирне врегулювання питання на Донбасі, але насправді має намір задавити Донбас економічним пресингом, а донбаських дітей змусити сидіти у підвалах.

Уривок із сюжету поширився в Інтернеті із заголовком “Порошенко: діти Донбасу сидітимуть у підвалах”. Однак у повній версії відеовиступу тодішній президент України говорить про те, що через озброєних бойовиків, які відрізали Донбас від України, страждають місцеві жителі, які змушені сидіти без пенсій та у підвалах.

Фото: з вільних джерел.

05/02/2022

You cannot copy content of this page