fbpx
Дозвілля
До нерукотворного образу Христа у Львові вишикувались багатометрові черги

До храму св. Юра у Львові, де з 30 січня виставляється нерукотворний образ Христа, відомий як «Хустина Абгара» стоять багатометрові черги вірян, що хочуть вшанувати святиню.

30 січня Блаженніший Святослав відкрив для вселюдного почитання образ, що вперше за останні 100 років покинув Ватикан.

На початку Богослужіння Предстоятель Церкви наголосив на тому, що сьогодні українцям випала унікальна можливість – «побачити Боже обличчя». За його словами, Нерукотворний образ Ісуса Христа Ісуса — унікальна реліквія часів земного життя Спасителя: «Ісус Христос взяв особисто в руки цей обрус і притулив до свого обличчя. Тому він називається нерукотворним. Цим обрусом він зцілив Ефеського царя від прокази».

«Ми так шукаємо цими днями Божого лиця! І бачимо, що Бог не просто привертає до нас своє обличчя. Він дає нам його поцілувати», — додав він.

На переконання Глави УГКЦ, ця подія є незбагненним Божим промислом. Адже в «ці історичній хвилі сяюче на нас Боже обличчя нам об’являється». «Знаком великого благословення і підтримки Божої є той факт, що сьогодні, уперше за сто років, з Апостольської столиці, із базиліки Святого Петра, прибув до нас цей Нерукотворний образ Христа. Дякуємо сьогодні нашому Богові-Отцеві за Його любов до нашого народу і Спасителеві — Ісусові Христові, який, сьогодні діянням Духа Святого робить своє обличчя для нас доступним», — додав проповідник.

Він також закликав усіх тих, хто приходить, щоб поклонитися до образу, «стати ангелами-охоронцями, які вдень і ніч моляться за українське військо». «Молімося за тих, хто постраждав і залишився без дому, за поранених і тих, хто в полоні, хто вмирає з голоду і холоду, бо їм не дано сьогодні тої ласки, яку сьогодні ми з вами маємо в цьому храм. Закликаю всю нашу Церкву до неустанної молитви за Україну!» — завершив Глава і Отець УГКЦ.

Нерукотворний образ перебуватиме в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові з 30 січня до 15 лютого. Протягом усього часу храм буде відчинений для вірних з 7:00 до 23:00.

Читайте також: Савченко створює свою партію “РУНА” яка має на меті створення Нової Децентралізованої Республіки

Джерело.

facebook