fbpx
Дозвілля
До Надії Мейхер-Грановської повернувся чоловік з минулого (відео)

У мережі з’явилося танцювально-поетичне відео Надії Мейхер-Грановської, що є трейлером до арт-проекту, який співачка готує презентувати 21 червня цього року в Києві. Це буде вистава, який носить назву “Historia de Un Amor”. Ідею цього проекту Надія виношувала два роки.

Уже восени цього року артистка зі своїм арт-проектом відправляється в тур по Україні. Прем’єра в Києві буде закритою. На неї зможуть потрапити тільки друзі Надії. “Прем’єра для мене предзнаменує дуже важливу подія в житті – перший тур по Україні. Я вклала в свій спектакль всю душу і хочу, щоб мої емоції передалися глядачам. Адже історія, яку я покажу в спектаклі, мені дуже близька, оскільки стикається з моїми особистими переживаннями. Думаю, що вона торкнеться серця кожної жінки і кожного чоловіка”, – говорить Надія Мейхер.

У виставі Надія віддає данину аргентинському танго, яким вона захоплюється вже кілька років. В основу вистави покладено драматична любовна історія. Згідно з сюжетною лінією, в житті головної героїні з’являється чоловік з її минулого. Навколо цього і закручується вся драматургія постановки. Сюжет буде розвиватися, попереджаючи поезією в авторському виконанні, а також піснями українською, російською, французькою та іспанською мовами. У виставі також бере участь віртуоз-оркестр “Kiev Tango Project”.

Читайте також: МЕЙХЕР РОЗМІСТИЛА У СЕБЕ НА СТОРІНЦІ В INSTAGRAM ФОТО, ЯКЕ ВРАЗИЛО ВСІХ ЇЇ ШАНУВАЛЬНИКІВ (ФОТО)

Джерело.