fbpx
Дозвілля
До літа у Києві відкриють 11 пляжів: опубліковано перелік

До літнього сезону у столиці запрацюють понад десяток пляжів для купання. Найбільше пляжів відкриється у Дніпровському районі Києва.

Про це повідомили у Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, пише 24канал

“У Дніпровському районі запрацюють 8 пляжів – “Молодіжний”, “Венеція”, “Передмістна Слобідка”, “Золотий”, “Дитячий”, “Райдуга”, “Тельбін”, “Центральний”; в Оболонському – “Вербний” і “Пуща-Водиця”; у Деснянському – пляж “Чорторий”,

– йдеться у повідомленні.

Також київська влада планує підготувати для відпочинку 17 зелених зон біля водних об’єктів, але без можливості купатися.

Зокрема, буде відкрито зони: “Довбичка”, “Лісова”, “Верхня”, “Наталка”, “Редьчина”, “Біла”, “Троєщина”, “Галерна”, “Осокорки”, “Сонячна”, “Святошин”, “Голуба”, “Синєозерна”, “Совська балка”, “Русанівська коса”, “Березняки”, “Веселка”.

Читайте також: ДЕ І ЗА СКІЛЬКИ МОЖНА ВІДПОЧИТИ ЦЬОГО ЛІТА НА ОДЕЩИНІ

“Вперше в історії Києва три пляжі – “Дитячий”, “Золотий” та “Пуща-Водиця” беруть участь у міжнародній програмі “Блакитний прапор”. Це – міжнародна нагорода, яка щорічно вручається пляжам і причалам, вода в яких відповідає високим стандартам якості та придатна для безпечного купання”,
– додав директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Андрій Фіщук.