fbpx
Дозвілля
До Дня Незалежності канал 1+1 запускає спецпроект за участю Океану Ельзи

24 серпня, до Дня Незалежності України, глядачі каналу 1+1 зможуть побачити телеверсію концерту групи Океан Ельзи в Дніпрі.

Супроводжувати концертні номери колективу будуть сюжети про знаменитих і звичайних, маленьких і дорослих українців, які живуть на Заході і Сході, а також в інших країнах світу, чиє життя змінило творчість групи. Багато з них поділяться особистими історіями про те, як разом з музикою групи, яка є майже ровесником незалежності, змінювалася не тільки країна, але й життя нового покоління незалежних українців. Кожен може стати частиною спеціального проекту 1+1 , розповівши свою історію і відправивши її творцям фільму.

Виробництвом спецпроекту до Дня Незалежності займається 1+1 Продакшн .

“Музика Океану Ельзи є визначальною для України. Під пісні найпопулярнішої групи ми закохуємося, мріємо, сумуємо, радіємо, віримо в себе і свою країну. Ми дуже старалися створити гідну візуалізацію віршам і музиці Святослава Вакарчука, хотіли підкреслити актуальність української культури, мистецтва. У сценічній графіці ми покажемо глядачам інтерпретацію картин Марії Примаченко, Тараса Шевченка “, – розповіла Генеральний продюсер 1 + 1 Продакшн Вікторія Лезіна.

Читайте також: ОКЕАН ЕЛЬЗИ “ПІДІРВАВ” КИЇВ. НАЙЯСКРАВІШІ МОМЕНТИ

Джерело.

Реклама