fbpx

До чоловіка звертаюся на «Ви», чи не зашкодить це нашій донці?

Дівчатка, така ситуація. Вийшла заміж я рано, мій чоловік старший за мене (різниця у віці – 21 років). Він – колишній товариш по службі мого тата і познайомилися ми з ним, коли вони зустрічалися на ювілеї (це була любов з першого погляду).

Почуття у мене до нього сильні, але немає легкості в спілкуванні. Тобто я відразу зрозуміла, що хочу за нього заміж, хочу поїхати з дому з ним (у нього будинок біля моря), хочу, щоб він про мене дбав, але я весь час поруч з ним відчуваю себе дівчинкою-дівчинкою, часто навіть шкодливою , ніби він мій тато і я перед ним винувата.

Як би це точніше пояснити… Ну ось я соромлюся його, звертаюся до нього на «Ви». Спочатку це мене інтригувало, а потім я просто не змогла інакше. Тикати людині, яка мені в батьки годиться, якось не дуже нормально, мені здається. Але я на цю тему навіть не морочитися, поки не з’явилася дитина.

Доньці вже 1,5 року, і я почала замислюватися, чи не позначаться наші стосунки на її сприйнятті моделі сім’ї? Ті, хто називають чоловіка на «Ви» з великою різницею у віці, якими виросли ваші діти? Чи у когось діти старшого віку, звертали вони взагалі увагу на це? Як відповідати? Останнім часом не можу не думати про це.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page