fbpx
Без рубрики
До Авакова прямує “Автомайдан” (фото)

У неділю, 4 грудня, активісти “Автомайдану” проведуть акцію протесту “АвакOFF” з вимогою відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє “Автомайдан”.

Зазначимо, що о 13:00 учасники заходу вирушили до помешкання глави МВС з місця збору у центрі Києва.

словами організаторів акції, “саме Аваков є відповідальним за провал процесу атестації співробітників поліції, зокрема і реформування Національної поліції та системи МВС загалом. Через його кишенькових радників, що з весни 2016 року почали самі відбирати до складу атестаційних комісій таку ж саму кишенькову “громадськість”, ми і вийшли з іншими організаціями з процесу атестації Нацполіції, який перетворився на фарс”.

Активісти нагадали, що за час проведення атестації з лав Нацполіції було звільнено понад 5 тис. екс-міліціонерів – 7,7% від загальної кількості осіб, призначених як такі, що мали пройти атестацію та 4% від загальної кількості штату Нацполіції.

Зазначимо, що за даними прес-служби МВС, Авакова зараз немає в Україні. Це випливає із повідомлення на сайті МВС.

Читайте також:З’ЯВИЛАСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО СМЕРТЬ ВІДОМОГО СНАЙПЕРА “ДНР” НА ДОНБАСІ (ФОТО)

Заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, який виконує обов’язки міністра на час робочого відрядження керівника відомства до м. Оттава (Канада), призначив службове розслідування трагічних подій у селі Княжичі Броварського району Київської області, внаслідок яких загинули п’ятеро поліцейських,
– мовиться у повідомленні.

Джерело.

facebook