fbpx

До 1 лютого слід зареєструвати польську sim-карту: деталі

Власники sim-карт передплаченого зв’язку польських мобільних операторів зобов’язані до 1 лютого 2017 року особисто їх зареєструвати. Якщо цього не зробити, послуги мобільного зв’язку більше не надаватимуться, а номер буде виключений, пише vsetutpl.

Обов’язок реєстрації sim-карт, куплених до 25 липня 2016 року, виникає з ухваленого в Польщі закону про антитерористичну діяльність. Відповідне рішення прийняли влітку 2016 року з метою підвищення ефективності роботи польських спецслужб в боротьбі з тероризмом.

Сім-карту потрібно зареєструвати особисто, вказавши паспортні дані, назву фірми (для власників приватних підприємств), а також номери PESEL, REGON або NIP. Реєстрація стосується всіх, зокрема дітей, віком до 13-ти років. У їхньому випадку реєстрація відбуватиметься на ім’я батьків.

Діти, віком від 13-ти років, можуть зареєструватись самостійно, але лише за наявності паспорта або інших документів. Важливо також пам’ятати, що зареєструвати польську sim-карту можна лише на підставі оригіналів всіх необхідних документів.

Де можна зареєструвати польську sim-карту?

Є декілька способів зареєструвати свою sim-ку в Польщі. Один з найбільш популярних – це візит до салону мобільного оператора. Реєстрація в цьому випадку полягає у заповненні та підписанні спеціальних бланків. Проте, найзручнішою для іноземців, зокрема українців, є реєстрація через інтернет. Перевірка та підтвердження внесених даних відбуватиметься за допомогою засобів електронної ідентифікації або за посередництвом третьої особи, яка діє від імені оператора (наприклад, кур’єр).

Можливість реєстрації sim-карт передплаченого зв’язку пропонують також польські банки. Цей метод є доволі зручним, адже банк вже має персональні дані свого клієнта, а отже процес реєстрації відбуватиметься швидко. Схожі послуги надає також Poczta Polska. Зареєструвати свою сім-карту в одному з відділень пошти можуть клієнти чотирьох польських мобільних операторів, а саме Orange, Play, Plus i T-mobile.

Зверніть увагу! Під час реєстрації sim-карти в Польщі варто бути особливо пильним, адже цією ситуацією намагаються скористатись шахраї. Відомо про випадки, коли невідомі особи телефонували клієнтам та від імені мобільного оператора намагались отримати їхні персональні дані. Таким чином зловмисники намагались виманити особисту інформацію, на підставі якої змогли б оформити кредит в банку або вдатись до іншого шахрайства.

Читайте також: Польща вводить новий вид дозволу на перевезення вантажів автотранспортом

Джерело.

You cannot copy content of this page