fbpx
Дозвілля
Дмитро Танкович: «У вихідні я готую дружині і доньці сніданки» (фото)

Гостем однієї з програм 6-го сезону шоу «МастерШеф», зйомки якого зараз проходять в Києві, став ведучий каналу СТБ Дмитро Танкович.

У шоу «МастерШеф» шоумен з’являється кожен сезон. Знімальна команда запрошує Дмитра Танковича провести конкурс «Аукціон», в якому за продукти та інгредієнти учасники проекту умовно розплачуються власними частинами тіла. Під час перерви в зйомках конкурсу Танкович розповів про те, як ставиться до кулінарії сам і що про неї думає його дружина Ольга Рибка.

«Не можна сказати, що я балувана людина. Взагалі все життя прожив на звичайнісінькій і простий їжі. Мені здається, що смажену картопельку навряд чи зможе замінити навіть гурманське блюдо. Як не дивно, вмію готувати і часто роблю це. По неділях роблю сім’ї сніданки. Зараз літо, і дружина з донькою виїжджають з міста через спеку. І коли я залишаюся один, готую собі холостяцьку їжу ».

Дмитро Танкович – не частий гість київських ресторанів, але у вихідні з дружиною і дочкою намагається вибиратися за місто на смачний сімейний обід.

«У Києві зараз підвищується культура харчування, відкриваються нові ресторани. Хоча в силу завантаженості не часто вдається кудись виходити. Але зазвичай по вихідних ми з дружиною і з дочкою намагаємося вибиратися за місто, десь посидіти і смачно поїсти ».

Читайте також:ДЖАМАЛА РАДИКАЛЬНО ЗМІНИЛА ІМІДЖ (ФОТО)

Сім’я Дмитра Танковича воліє традиційну українську кухню, без особливої вишуканості.

«Дружина, як і я, любить прості українські страви. Що стосується білоруської кухні … в Україні немає білоруських ресторанів. Може, настав час відкрити? Треба попросити Ектора Хіменес-Браво, це по його частині … »

Дмитро Танкович

Дмитро Танкович з дружиною Ольгою Рибкою

Дмитро Танкович з дочкою

Дружина Дмитра Танковича Ольга Рибка з дочкою

Дружина Дмитра Танковича Ольга Рибка з дочкою

Читайте також:ЯК ПІДРОСЛИ УЧАСНИКИ ШОУ «МАСТЕРШЕФ ДІТИ» (ФОТО)

Дружина Дмитра Танковича Ольга Рибка

Джерело.

Реклама