fbpx
Події
Для однієї з категорій споживачів газ подешевшав

НАК “Нафтогаз України” опублікувала цінові пропозиції на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, які діятимуть з 1 квітня 2017 року.

Повідомляє intermarium з посиланням на expres

“Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу Компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом. У порівнянні із цінами на березень цього року, у квітні 2017 року ціни знижено на 10%”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, з 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України “Про ринок природного газу”, яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом.

Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом міністрів України, повідомляє Нафтогаз.
Читайте також:ДЛЯ ПОРОДІЛЬ ЗАПРОВАДЖЕНО НОВІ ПОСЛУГИ, ЯКІ МОЖНА ОТРИМАТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ