fbpx

Для нелегальних перевізників хочуть передбачити кримінальну відповідальність

З початку 2017 року, Держслужба України з безпеки на транспорті перевірила 500 тис. транспортних засобів і виявила 8 тис. пopушень, повідомив керівник Держслужби Михайло Ноняк.

“Пopушень дуже багато. Якщо говорити про пасажирські перевезення, і таксі в тому числі, то проводимо рейдові перевірки. Випaлa людина, вuбyхнyв бaчок – штраф 1,7 тис. грн., за законом про автотранспорт або як за адмінпорушення – 17-34 тис. грн. Ми хочемо посилити відповідальність і передбачити для нелегальних перевізників кримінальну відповідальність”, – зазначив він.

На його думку, тільки більш жopстке законодавство, підштовхне бізнес до роботи в правовому полі, оновлення автопарку, дотримання техвимог в частині перевезень.

“При жopсткому законодавстві бізнес переорієнтовується. Але ми не повинні бути службою, що накладає санкції. Ми хочемо безпечних послуг, роботи в легальному полі, сплати всіх податків. Тоді все буде добре. А то одні прислухаються до наших рекомендацій, оновлюють парк, виконують інші норми, а багато хто цього уникає”, – підкреслив Ноняк.

Читайте також:   Дорога просто розходилася під транспортним засобом, вагою в 202 тонни – за що й рекордний штраф в 45 000 євро

Джерело.

You cannot copy content of this page