fbpx

Для чого зірки купують взуття на розмір більше?

Для того, щоб покрасуватися на червоній доріжці, зірки завжди купують вільне взуття.  Для того, щоб виходити червоною доріжкою на підборах весь вечір і виглядати гарно, зірки використовують деякі хитрощі.

Одна з них – взуття на розмір, а іноді й на два, більше. Таким чином знаменитості не бояться, що їх взуття натре мозолі на їх зіркових ногах. Адже на деяких важливих заходах їм доводиться стояти протягом кількох годин.

Стилісти зірок регулярно роблять такий трюк: всередину туфель і босоніжок приклеюють спеціальні силіконові подушки, які дозволяють нозі не ковзати. Таким чином горезвісного “ефекту Попелюшки” знаменитостям вдається уникнути. Велике взуття сидить на нозі не щільно, тому не здавлює її. Не заважає циркуляції, і, відповідно, ніяких набряків не буде.

Читайте також: Кіркоров зробив скандальну заяву щодо “Євробачення” у Києві

Ще один зірковий лайфхак – спеціальний двосторонній скотч. Він також допомагає великому взуттю бути на місці в найвідповідальніший момент. Крім цього, до взуття на кілька розмірів більше вдаються при дрес-коді Black tie (Вечерні сукні, поділ яких закриває туфлі. – Ред.).

А ще взуття на один розмір візуально зменшує власний розмір ноги. Цим часто користуються Дженніфер Лоуренс, Ніна Добрев, Камерон Діаз, Вікторія Бекхем та інші.

Ходити на підборах, та ще й у взутті на розмір більше, нелегко. Та чого зірки не зроблять, щоб було зручно позувати на червоній доріжці.

Читайте також: Телеведуча Лідія Таран загубила взуття в прямому ефірі (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page