fbpx
Події
Дізналася, що брат періодично пострибує в гречку, а ми з його дружиною подружки. Не знаю, чи варто їй розповідати

Випадково дізналася, що брат невірний своїй дружині. Тепер не знаю, що робити. З одного боку, ми з нею дружимо і треба б розповісти, з іншого, не хочеться підставляти брата. Я в роздумах, як вчинити правильно?

Брат розписався і Анею три роки тому, вони дуже красива пара, це визнають усі. До того ж у Ані дуже приємний і легкий характер, ми з нею досить швидко потоваришували і чудово спілкуємося. Вона не раз мене виручала в різних ситуаціях від позичання грошей до зарплати до догляду за котом у відпустці.

Коли брат заявив, що одружується, я спочатку навіть не повірила. Брат особливою постійністю не відрізнявся. Природа нагородила його гарненьким личком і він цим користувався безсовісно. Поруч з ним вічно товклися якісь панночки, але він сам визнавав, що це нічого серйозного.

Тому коли він привів в дім Аню і заявив, що одружується, я спочатку думала, що це жарт. Потім вирішила, що панночка примудрилася від нього залетіти. Коли ж розбилася і ця теорія, я взагалі не знала, що думати.

У Ані є своя квартира, де вони і живуть. Я досить часто буваю у них в гостях, кажу ж, ми з нею подружилися. Аня чудова господиня, в її домі затишно і смачно пахне, а до чаю завжди є домашня випічка. Я захоплююся її вмінням вести побут і умудрятися знаходити час на роботу, хобі, сім’ю і догляд за собою.

А рік тому народилася моя племінниця Арінка. Брат був щасливий до нестями, носився з донькою, як з кришталевою вазою. Мені здавалося, що ось він – зразок щасливої ​​родини: люблячий і турботливий чоловік, красива і хазяйновита дружина, маленька. Що ще потрібно для щастя?

Особливих фінансових проблем у них теж немає. Брат працює, Аня до декрету теж працювала, зараз іноді фрілансить. Житло є, недавно купили машину.

Однак виявилося, що брату для щастя чогось все-таки не вистачає.

Про те, що він походжає наліво, я здогадувалася вже давно. Занадто вже добре знаю його звички. Але це були тільки припущення, не більше. Нещодавно ж я переконалася в цьому на всі сто відсотків.

Ми з друзями виїхали на туристичну базу в сусідній регіон. База з кемпінгами, що розкидані по досить великій території, також там є всякі розваги на зразок скеледромів, прокату човнів та інших активностей.

Так ось, гуляли ми з друзями, плескалися в озері, а тут повз пропливає човник зі знайомим персонажем. Я там від подиву ледь під воду не пішла. У човні сидів мій брат і щось розповідав артистично хікікаючій дівчині.

Я його не гукала, вирішивши, що могло і здатися. Але потім я ще кілька разів бачила їх. Не так близько, щоб брат мене побачив, але досить, щоб точно впевнитися – це був він.

Я набрала Аню, трохи поговорили ні про що, а потім попросила брата до телефону. Вона відповіла, що той у відрядженні вже третій день, але скоро повинен повернутися.

Відрядження! Як же банально! Я намагалася себе переконати, що брат просто гуляє зі знайомою, але коли я помітила дещо більше, обманювати себе далі було вже безглуздо. Підійти до брата я так і не зважилася.

Тепер от не знаю, що мені робити. Розповісти Ані, поговорити з братом чи просто зробити вигляд, що нічого не знаю? Адже зараз у них сім’я, а що станеться, якщо я вилізу зі своєю правдою? Раптом вона нікому не потрібна? Я розгублена.

Фото ілюстративне.