fbpx

Дівчинку, яка напередодні зникла у Маріуполі, знайшли

Дівчинку 2008 року народження, яка 8 липня 2016 року самовільно пішла з дому у Маріуполі знайшли і повернули додому. Про це УНН повідомили у прес-службі ГУ НП у Донецькій області.

Як повідомили у прес-службі поліції, сьогодні вранці о 10.15 вона була виявлена на зупинці громадського транспорту в Лівобережному районі.

Майже дві доби поліцейські Маріуполя працювали над встановленням місцезнаходження дівчинки. Орієнтування були направлені всім пішим нарядом поліції, які знаходилися на охороні громадського порядку, автопатрулям та співробітникам, які несли службу на блокпостах. Відпрацьовувалася територія, прилегла до місця мешкання втікачки, прибережна зона, парки, дитячі майданчики. Перевірялися родичі та коло спілкування сім’ї. Крім того, інформація була розміщена у всіх ЗМІ і маріупольських телеканалах міста.

Читайте також: У Харкові жінка і чоловік у камуфляжі серед білого дня викрали дитину

“Десятки мешканців дзвонили і пропонували свою допомогу, надавали інформацію, яка відразу ж перевірялася правоохоронцями. Завдяки активній співпраці городян з поліцейськими сьогодні вранці о 10.15 на зупинці громадського транспорту недалеко від ранкового ринку «Привіз» у Лівобережному районі вона була знайдена”, – повдіомив куратор роботи з неповнолітніми в Маріупольському відділі поліції Валерій Шаповалов.

У поліції також повідомили, що за вказаний період протиправних дій відносно неповнолітньої скоєно не було. З родиною дівчинки, правоохоронці будуть проводити профілактичну роботу.

Джерело.

You cannot copy content of this page