fbpx
Дозвілля
Дівчинка все-таки загадала бажання від щирого серця. Одне. Тепер не треба було вибирати: тільки одне бажання у них з мамою було – щоб собака знайшовся! Більше нічого не треба

Є одне найголовніше бажання. Але іноді забуваємо про нього попросити, перераховуючи те, що хотіли б отримати. А саме з цього бажання треба починати. Без цього бажання все інше не потрібне.

Одна дівчинка чекала на Новий рік, дуже чекала. Їй мама сказала, що о 12 годині можна загадати бажання – і воно збудеться! Дівчинка повірила. Вона ж мала була. Вона вірила у дива. І навіть заздалегідь почала вигадувати бажання: треба вибрати одне!

Або поїздку на море – вона на морі ніколи не була! Або ляльку Барбі. Це дуже дорога лялька, але така гарна. Або велосипед. Це ще дорожче, але як чудово їздити по подвір’ю і дзвонити в дзвіночок! Загалом багато бажань. Це так чудово – загадувати бажання!

І тут у мами з донькою песик загубився – маленький пухнастий улюбленець. Втік на вулицю, злякався шуму феєрверків. І мама з донькою кинулися за собачкою. Довго її шукали у темряві, кілька годин. Обморозили собі щоки та пальці. Плакали і кликали… Але не змогли знайти свого песика. Вони повернулися додому – що робити? І замість записок із бажаннями стали писати оголошення про собаку. Може, хтось його бачив?

Коли настала північ, вони сиділи з обмороженими щоками, а по щоках текли гіркі струмки. І дівчинка все-таки загадала від щирого серця бажання. Одне. Тепер не треба було вибирати: тільки одне бажання у них з мамою було – щоб собака знайшовся! Більше нічого не треба!

І песик знайшовся! Він прибіг на подвір’я і голосно гавкав і скиглив. Йому було холодно. І дівчинка схопила свого собаку, притиснула до грудей і повірила – бажання здійснюються на Новий рік!

Багато чого хочеться, багато в нас бажань. Поки не станеться щось. Поки ми не зрозуміємо, яке насправді у нас головне бажання. Дуже просто: щоб близькі були з нами завжди. Щоб вони були поруч. Щоб ми могли притиснути їх до грудей. Ось наше головне бажання. Нехай воно збудеться, а решта – це потім … Так що почнемо загадувати бажання свідомо; ось із цього найважливішого. Нехай наші рідні залишаються з нами завжди. Або якнайдовше. І це дасть нам сили прагнути виконання інших бажань і до кращого життя, – чи не так? Ось це і є фундамент всіх бажань.

Анна Кир’янова