fbpx
Події
Дівчині, яка написала ці золоті слова, потрібно поставити пам’ятник при житті!

Всім чоловікам читати обов’язково!!!

Ох як багато суперечок ходить про відносини між чоловіком і жінкою, про права та обов’язки, про те, хто кому більше дає і отримує …

Багато жінок все життя страждають від того, що їх не розуміють, не цінують, не виявляють турботу, а чоловіки дивуються – а в чому власне проблема? Чого їй вічно не вистачає?

Так ось, нетямущі ви мої, пояснюю все як є…

Дорогі мої чоловіки, я хотіла б в цьому житті попросити вас тільки про одне – будьте чоловіками!  Забудьте про недавній бунт фeмінізму – носіть жінкам сумки, платіть за них в кафе, відкривайте їм двері, захищайте їх, беріть на себе їх проблеми. Можливо, ви зрозумієте навіщо все це, і чому саме ви, коли в тисячний раз прийдете додому, а там, як завжди, затишно Рушнички ваші різного кольору у ванній, тарілочка з вечерею стоїть. А можливо, коли все буде валитися з рук – робота, бізнес, друзі, а вона – ваша хороша, поряд буде кожен день – руки цілувати, клубочком біля ніг лежати і твердити вам, що ви найкращий. А можливо, коли ви побачите, скільки здоров’я і нервів вона втратила, носячи під серцем ваше дитя, або коли після 12-16-20 годин пoлoгів в мyках, вона подарує вам спадкоємця.

Будьте добрішими до неї.

Припиніть тріпати її нерви вашою гордістю, чоловічою логікою, силою характеру. Телефонуйте їй. Особливо коли ви посварилися, телефонуйте їй. Якби ви тільки бачили, як гірко вона плаче після того, як ви кинули трубку, грюкнули дверима. Ні, не так красиво вона плаче, як у фільмах показують, в подушечку і тихенько. Вона ридає ридма, розмазуючи сльози по негарному, опуxлому, червоному обличчю. Її чути на вулиці, в сусідній квартирі. Вона виє від болю, якого завдаєте їй ви. Телефонуйте їй, повертайтеся, приїжджайте. Хапайте її на руки і виносьте з цього горя, як з вогню на пожeжі.

Читайте також: Читати тільки мамам хлопчиків! Будьте уважні, ця правда життя торкнеться так чи інакше всіх матерів

Не кричіть, не ображайте.

Ви вбuваєте її словами. Її, добру, ніжну, справжню. Вона стає злою, жорстокою і мстивою, просто тому, що ви одного разу жорстко кинули їй в обличчя «дуpа!». Ви тисячу разів пошкодували потім про сказане, зроблене, в серцях кинутому. Але момент вже пройшов. Частина її вже помepла, тому що ви навіть не уявляєте як це нестерпно боляче чути від найдорожчого і рнайріднішого злі слова. Ви помиритеся потім, тільки вона все одно не забуде. Ви не нагадає, але сама ще не раз прокрутить ваші слова в голові, поплаче одна, поpіже сеpце на дрібні шматки. А потім ви, дорогі чоловіки, будете дивуватися, звідки в ній стільки цинізму і байдужості. Вона його з шpамів на сеpці шиє і в’яже. Шpамів, які залишили там ви.

Ревнуйте її.

Пристрасно, бурхливо, несамовито. Бuйте кyлаками в стіни, топайте ногами, тpощіть все навколо. Тільки ніколи не говоріть їй, що вона винна в цьому. Не дорікайте їй, не звинувачуйте. Нехай краще «той козел, що на неї подивився» буде у всьому не правий. Але вона для вас нехай залишиться святою. Повірте мені, якщо вона захоче зрадити, вона зрадить, а ви і не дізнаєтесь.

Але якщо ви звернули увагу, зробила вона це спеціально. Що б хоча б так ви показали їй, що ревнуєте, а значить любите, цінуєте і боїтеся втратити. Значить, вона засумнівалася, в собі, у ваших почуттях. Значить, боїться за ваше «ми». Говоріть їй частіше про це. Говоріть, що вона ваше все, що з нею, як в раю. Нехай це буде по-кіношному удавано, нехай. Говоріть! Якщо раптом завтра її не стане. Але ж її коли-небудь не стане. Адже нас усіх коли-небудь не стане. Життя, воно таке коротеньке, таке непередбачуване, може закінчитися в одну мить. Так ось, якщо її завтра не стане, у вас вже ніколи не буде шансу сказати їй про все. Говоріть, дорогі, говоріть.

Обіцяйте, не шкодуйте обіцянок, не бійтеся обдурити.

Вона така щаслива, коли чує обіцянки, коли мріє, сподівається на щось дуже хороше. Вона така гарна в цю мить, така ВОНА… Хіба вона не заслужила?

Так навіть якщо ви розлучитеся післязавтра, хіба не варте воно всіх цих п’ятнадцяти хвилин, коли ви лежали в обнімку і мріяли про ваше красиве майбутнє! Варте! Кожна секунда вартує! Тому що так мало в наших життях цих секунд. А ми ще й обмежуємо себе. Ми зважуємо, прораховуємо, продумуємо, ми, ідіоти, чорт візьми, будуємо стосунки! А відносини треба просто проживати! Просто любити, стpаждати, гоpіти. Говорити, що думаєш ось прямо зараз, ось у цю хвилину.

Джерело.